DOLAR 15,9718 0.8%
EURO 16,9047 0.35%
ALTIN 947,280,74
BITCOIN %
İstanbul
17°

AÇIK

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

2 borsa şirketi arasında 70 milyon tl’lik anlaşma!

2 Borsa şirketi arasında 70 milyon TL’lik anlaşma!

ABONE OL
01/04/2022 15:18
2 borsa şirketi arasında 70 milyon tl’lik anlaşma!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Payları Borsa İstanbul’da işlem gören 2 şirket arasında 70 milyon TL’lik anlaşma imzalandı! Hangi şirketler?

2 Borsa şirketi arasında 70 milyon TL’lik anlaşma Payları Borsa İstanbul’da işlem gören 2 şirket arasında 70 milyon TL’lik anlaşma imzalandı!

REYSAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. ve Smart Güneş Enerjisi şirketleri arasında yapılan anlaşmanın detayları şu şekilde.

Şirketimiz ile Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri Araştırma Geliştirme Üretim San. ve Tic.A.Ş. arasında KDV hariç 4.560.064,60 USD bedelinde sözleşme imzalanmıştır. 2022 yılında portföyümüzdeki depolarımızın çatıları üzerinde yeni devreye girecek GES tesisleri dahil, söz konusu sözleşme uyarınca yeni kurulacak kurulu gücü 10 MW’lik GES tesisi sonrası çatı üzeri GES tesislerimizin toplam kurulu gücü yaklaşık 40 MW’ye ulaşmış olacaktır.

Kamuoyunun ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

Reysaş GYO Hakkında

Şirketimiz depoculuk alanında gayrimenkullere ve gayrimenkul projelerine yatırım yapmak, geliştirmek ve bu yerleri uzun vadeli kiralamak üzere kurulmuş bir gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketidir. Tamamı dünya standartlarında geliştirilmiş depolarıyla Reysaş GYO, Türkiye’nin ilk ve tek depo geliştirmeye odaklanmış gayrimenkul yatırım ortaklığıdır. Bu pozisyonu ile ülkemiz gayrimenkul piyasasına yeni bir soluk getirerek farklılık kazandıran Reysaş GYO’nun öncelikli hedefi, hissedarlarımız için paylaşılabilir ve büyüyen değerler yaratmaktır. 

Yapmış olduğu depo yatırımlarını birçok farklı dünya markasına kiralamış olan Reysaş GYO, bu depolarından sürekli kira getirisi sağlamaktadır. Bu devamlı kira getirileri ile de Reysaş GYO, zaten portföyünde bulunan arsalarına yeni depolara yatırımlarını geliştirerek depolama kapasitesini sürekli olarak arttıracak ve ortaklarına da en üst düzeyde getiri sağlayacaktır. İçinde bulunduğu sektörün henüz yeni gelişmekte olmasını bir fırsata çevirmiş olan Reysaş GYO, önününde bulunun yüksek potansiyeli de değerlendirerek, Türkiye’nin lider depo geliştiricisi olma ünvanını da koruyacaktır.

2 Borsa şirketi arasında

Smart Güneş hakkında

2014 yılında kurulan ve merkezi İstanbul’da olan şirketimiz; Türkiye, Almanya, ve Ukrayna’da bulunan ofisleri ve Gebze’de 23.500 m² alan üzerinde kurulu üretim tesisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gebze, Kocaeli’deki üretim tesisimizde arazi ve çatı güneş enerjisi santrallerinde kullanılmak üzere kristal silikon hücre bazlı yüksek verimli fotovoltaik güneş paneli üretilmektedir.

Yıllık 1200 MW üretim kapasitesine sahip, 23.500 m2 kapalı alana kurulu son teknoloji otomatik üretim hatlarımızda Multi Busbar, PERC, Half-Cut Cell ve Bifacial teknolojileri kullanılarak, verimliliği yüksek, üstün kaliteli güneş paneli üretimi gerçekleştirilmektedir.

VİZYONUMUZ

Yenilenebilir enerji alanında Avrupa’nın önde gelen yatırım ve mühendislik firmalarından biri olarak vizyonumuz; değer mühendisliği çözümlerine bağlı kalarak, müşteri ve yatırımcılarımıza en iyi hizmeti verecek bir şirket kültürü oluşturmaktır.

MİSYONUMUZ

Güneş enerjisi sektöründe etki yaratan büyümeyi farklılaşarak gerçekleştirmek, paydaş değerlerini gözeterek sürekli kurumsal gelişimi sağlamak, yerli üretime katkı sağlayarak ekonomik kalkınmaya destek olmak, yeşil bir gelecek hedefiyle Dünya için değer üretmek.

2 Borsa şirketi arasında
2 Borsa şirketi arasında

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi – https://paraajansi.com.tr/ 

paraajansı   2 Borsa şirketi arasında

Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;
  • reysaş

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP