DOLAR 13,67811.36%
EURO 15,43541.39%
ALTIN 786,151,53
BITCOIN 672687-4,73%
İstanbul

PARÇALI BULUTLU

15:22

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Borsa İstanbul düzenli temettü hisseleri. Temettü endeksi!

Borsa İstanbul düzenli temettü hisseleri. Temettü endeksi!

11 Haziran 2021 - 23:31 23:31
Borsa İstanbul düzenli temettü hisseleri. Temettü endeksi!
0

BEĞENDİM

Temettü hisseleri ? Borsa İstanbul’da bir çok şirket temettü dağıtımı yapıyor. Temettü hisseleri ? Borsa İstanbul içinde düzenli temettü ödemesi yapan şirketler hangileri… Temettü hisseleri

Temettü hisseleri?

Temettü Endeksleri

BIST Temettü Endeksi ve BIST Temettü 25 Endeksi olmak üzere iki temettü endeksi hesaplanmaktadır.

BIST Temettü Endeksi; Yıldız Pazar, Ana Pazar ve Alt Pazar’da işlem gören ve  değerleme günü itibariyle son 3 yılda nakit temettü dağıtan şirketlerin paylarından oluşur.

BIST Temettü 25 Endeksi BIST Temettü Endeksinde yer alan ve değerleme günü itibariyle temettü verimlerine göre büyükten küçüğe yapılan sıralamada ilk 2/3’lük dilimde yer alan ve ortalama fiili dolaşımdaki paylarının piyasa değeri en büyük 25 paydan oluşur.

ACSEL
EGGUB
JANTS
CCOLA
ALKA
PSDTC
BLCYT
BAKAB
PETUN
POLHO
INDES
FMIZP
AKGRT
EGEEN
AVISA
EGSER
TLMAN
KLMSN
ECZYT
ENKAI
ECILC
VERUS
AKCNS
BIMAS
TCELL
SANKO
SARKY
CEMTS
TOASO
SISE

BFREN
ASELS
BRYAT
KORDS
ISMEN
ANSGR
KARTN
SELEC
KCHOL
LKMNH
ANHYT
AEFES
PAGYO
ALKIM
NUHCM
VESBE
HLGYO
ERBOS
OTKAR
TKFEN
ALGYO
YGGYO
EKGYO
EREGL
ENJSA
FROTO
PNSUT
AKMGY
ISDMR
AKSA
SAHOL
Sembol

AEFES
Hisse Adı

ANADOLU EFES
Son

23,38
Yüksek

23,58
Düşük

23,18
İşlem Hacmi

6,450,219.14
Günlük%

1,12

Haftalık%
2,45

aylık %
2,27

yıllık %
9,46
AKGRTAKSİGORTA7,917,937,775,246,611.522,062,59-2,83-9,08
AKSAAKSA15,9916,0915,8314,953,166.721,140,88-0,6815,79
ALGYOALARKO GMYO22,4022,6022,3015,835,412.720,630,901,17-11,57
ALKIMALKİM KİMYA15,6515,8115,6311,148,299.36-0,63-0,890,1911,07
ANSGRANADOLU SİGORTA6,486,516,45950,459.710,470,15-2,56-10,25
BIMASBİM MAĞAZALAR62,7063,1062,05139,975,343.400,080,80-1,95-12,06
CCOLACOCA COLA İÇECEK81,7582,3581,405,443,172.450,123,482,9628,72
EGEENEGE ENDÜSTRİ1343,001359,001257,5042,502,309.907,108,468,53-19,33
ENJSAENERJİSA ENERJİ10,6610,8010,6327,968,677.87-0,28-1,660,00-7,55
ENKAIENKA İNŞAAT8,869,058,869,309,633.54-1,34-2,422,6725,85
EREGLEREĞLİ DEMİR CELİK19,0119,2019,00113,167,857.09-0,050,53-1,1444,67
FROTOFORD OTOSAN182,70182,80179,5084,778,026.300,662,075,0649,58
ISDMRİSKENDERUN DEMİR ÇELİK12,5412,6912,528,277,215.94-0,63-0,63-1,0338,72
ISMENİŞ Y. MEN. DEĞ.15,5315,8215,4912,911,968.39-1,08-3,66-7,12-6,45
KORDSKORDSA TEKNİK TEKSTİL22,6422,9622,6018,246,999.62-0,440,891,5245,59
NUHCMNUH ÇİMENTO46,4246,7445,684,561,671.301,580,350,87-3,35
OTKAROTOKAR307,10313,10306,5055,554,267.00-1,881,621,420,92
SAHOLSABANCI HOLDİNG9,499,549,4182,894,638.390,212,717,11-13,96
SISEŞİŞE CAM8,168,208,14144,416,101.290,251,125,2913,97
TCELLTURKCELL16,5116,5316,36107,994,112.760,981,984,235,23
TKFENTEKFEN HOLDİNG15,4015,5115,3428,909,146.18-0,391,452,12-6,10
TOASOTOFAŞ OTO. FAB.31,8431,9430,78100,032,574.103,655,229,723,01
VESBEVESTEL BEYAZ EŞYA48,9249,1048,705,972,290.00-0,33-0,49-3,5123,07
YGGYOYENİ GİMAT13,5313,7013,5098,955.13-0,510,74-1,3116,74
Hisse
ACSEL %5,92
EGGUB %1,01
JANTS %600
CCOLA %83
ALKA %46,6
PSDTC %97,26
BLCYT %13
BAKAB %8,55
PETUN %152
POLHO %1,32
INDES %19,66
FMIZP %210,87
AKGRT %66
EGEEN %4,27
AVISA %33,33
EGSER %89,03
TLMAN %61,96
KLMSN %66,88
ECZYT %124
ENKAI %35,71
ECILC %22
VERUS %1
AKCNS %54,83
BIMAS %200
TCELL %39,18
SANKO %14,29
SARKY %25
CEMTS %3,86
TOASO %300
SISE %16,32
BFREN %609
ASELS %9,8
BRYAT %240,38
KORDS %25
ISMEN %100
ANSGR %32
KARTN %64,97
SELEC %17
KCHOL %58,5
LKMNH %11,77
ANHYT %83,72
AEFES %193
PAGYO %11
ALKIM %37
NUHCM %150
VESBE %140
HLGYO %0,52
ERBOS %90
OTKAR %1666
TKFEN %19,21
ALGYO %78
YGGYO %103
EKGYO %2,17
EREGL %185
ENJSA %96
FROTO %642
PNSUT %46,5
AKMGY %47
ISDMR %128
AKSA %87
SAHOL %35

Bir TL nominal paya net temettü oranı hesaplaması en son verilenlere göre hesaplama dahiline alınmıştır.

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi

paraajansı Takip İçin üye olmayı unutmayın link =>(Cafer Sadık BORAN)

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP