DOLAR 17,9643 0%
EURO 18,2648 0.01%
ALTIN 1.026,79-0,09
BITCOIN 429621-1,48%
İstanbul
27°

AÇIK

KALAN SÜRE

bu halka arzın vadesi doldu mu? 34.5 milyonluk pay satılır mı?

Bu halka arzın vadesi doldu mu? 34.5 milyonluk pay satılır mı?

ABONE OL
21/07/2022 15:05
bu halka arzın vadesi doldu mu? 34.5 milyonluk pay satılır mı?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bu halka arz 7 gün tavan olarak yatırımcısına %110 oranında kar elde ettirmişti. Bugün %1 yükseliş ile tavan serisini bozdu. Diğer halka arzlarda patronların pay satması üzerine yatırımcılar girdikleri halka arzların aynı durumu yaşar mıyız endişesi sardı. Bilindiği üzere Kiler halka arzında da patron 34.5 milyon değerinde pay almıştı. Bu halka arzın vadesi doldu mu? 34.5 milyonluk pay satılır mı?

Bu halka arzın vadesi doldu mu? 34.5 milyonluk pay satılır mı?

Halka açıldığı günden beri yatırımcısına kazandıran Kiler hissesi diğer işlem günlerine oranla bugün durağan kaldı. 7.10 TL’den halka açılan hisse 15 TL seviyelerine kadar çıkarak yatırımcısına bir haftada %110 oranında kar elde ettirdi.

Patronlarında talep toplama sürecinde 34.5 milyonluk pay aldığı halka arzda ilerleyen süreçte nasıl bir performans izleyeceği merak konusu oldu.

Aldıkları payları satabilir mi?

Rubenis halka arzında patronların aldıkları payları satması üzerine yatırımcılar artık halka arzlarda patronların aldıkları payları satar mı endişesi taşımaya başladı. Satılmayacağına dair taahhüt edilen paylarının, satışı gerçekleştirilen payların kazançlarının şirkete iade edilmesine rağmen yatırımcının halka arzlara olan güvenini zedeledi.

Bununla ilgi Kiler Holdingin aldıkları paylarla ilgili verdiği taahhütleri yerine getirip getiremeyeceğini önümüzdeki zaman diliminde belli olacak. Şirketin taahhütleri aşağıdaki gibidir.

Şirket sorumlularının halka arzda aldıkları payları 6 ay boyunca satmama taahhüdü izahnamede yer almaktadır. Şirket paylarının dolaşımdaki pay miktarını artıracak herhangi bir satış yapılmayacaktır.

Halka arzda Sefa KİLER 4,865,250 pay adedi almıştı.

Ortaklık Yapısı

Para Ajansı Telegram grubuna üye olun => https://t.me/paraajansi paraajansı 

Bizi Twitter’da takip edin =>https://twitter.com/home

bu halka arzın vadesi doldu mu

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP