Bu şirket pay geri alımı duyurusu yayınladı!

Paraajansi.com.tr
(Borsa ve yatırım için en güncel haberler.)

Bu şirket pay geri alımı duyurusu yayınladı! Borsa İstanbul’da bir şiket, Kamuyu Aydınlatma Platformuna yaptığı bildirim ile pay geri alımı yaptığını duyurdu.

Bu şirket pay geri alımı duyurusu yayınladı!

Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş, pay geri alımı yaptı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada, ”19 Temmuz 2021 tarihinde 200.000 adet hisse alımı ağırlıklı ortalama 2.685 TL fiyattan tarafımızca gerçekleştirilmiştir.” denildi.

Şirket hakkında;

Şirket, yurt içinde ve yurt dışında konut, otel, iş ve alışveriş merkezi, spor ve eğlence alanları, liman ve marinalar, kentsel dönüşüm ve yenileme projeleri v.b. ticari gayrimenkul tesislerinin yatırım öncesi ve yatırım süresince pazar araştırmaları, stratejik planlamaları, fizibilite etüdleri, proje geliştirme, yönetim, tanıtım, planlama ve pazarlama konularında danışmanlık hizmeti verebilir.

HEDEF GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI ANONİM ŞİRKETİ, Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelere (KOBİ) yatırım yapan Türkiye merkezli bir girişim sermayesi yatırım ortaklığıdır. Portföyündeki şirketlere finansal bankacılık, stratejik büyüme rehberliği, yerel ve global iç görü, Şirket Birleşme ve Satın Almalar (M&A) ve İlk Halka Arz (İHA) desteği ve işe alım yardımı sunmaktadır. Portföyündeki şirketler Namık Kemal GÖKALP (A Grubu), Namık Kemal GÖKALP (B Grubu), Hedef Finansal Hizm. A.Ş. (B Grubu), Sibel GÖKALP (B Grubu), Şemsihan KARACA (B Grubu), Mehmet Nuri GÖKALP (B Grubu), Mehmet Ziya GÖKALP’tir (B Grubu). Şirketin yatırım kriterleri şunlardır: KOBİ tanımına uyacak girişim şirketi, müteşebbisin uygulanabilir bir iş planının olması ve proje sahibinin, piyasaların, müşterilerin teknik ayrıntılarını muhakeme etmesi ve yönetim hakkında bilgi sahibi olması.

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi – https://t.me/borsaistanbulforum

Şahin İNCESÖZ

Etiketler:
5 2 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster