DOLAR 17,1997 -0.11%
EURO 17,6006 0.13%
ALTIN 962,780,03
BITCOIN 3533582,00%
İstanbul
27°

AÇIK

KALAN SÜRE

bu şirketin payları devrediliyor di̇kkat!

Bu şirketin payları devrediliyor DİKKAT!

ABONE OL
18/05/2022 15:47
bu şirketin payları devrediliyor di̇kkat!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Bu şirketin payları devrediliyor! Yatırımcılar dikkat! Yapılan açıklama ve daha fazlası haberimizde…

Bu şirketlerin payları devrediliyor DİKKAT!

METRO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. MTY şirketinin yaptığı KAP açıklamasına göre;

Galip Öztürk Turizm Yatırımları A.Ş. Yönetim Kurulu’nun 18.05.2022 tarihli toplantısında;
Galip Öztürk Turizm Yatırımları A.Ş.’nin Metro Ticari ve Mali Yatırımlar Holding sermayesinde sahip olduğu 214.774.900,20 TL nominal değerli paylardan 64.774.900,20 TL nominal değerli kısmının 1,30 TL fiyat üzerinden Ayten Öztürk Ünal’ a, kalan 150.000.000 TL nominal değerli kısmının da yine 1,30 TL fiyat üzerinden Fatma Öztürk Gümüşsu’ ya satılmasına karar verilmiştir. 
Satış işleminin kurumumuz (Metro Yatırım Menkul Değerler A.Ş.) aracılığıyla  (alıcı/satıcı üye)  toptan alış satış işlemleri kapsamında yapılabilmesi için Borsa İstanbul A.Ş.’ ye 18.05.2022 tarihinde başvuru yapılmıştır.

Satış işleminin 20.05.2022 tarihinde gerçekleştirilmesi öngörülmekte olup, alıcı ve satıcı taraflar, takas işlemini Borsa dışında gerçekleştireceklerdir.
Bu çerçevede satışa konu paylar, Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. nezdinde “Borsa’da işlem gören nitelikte” olup, satışa konu paylar üzerinde devir veya satışı engelleyici rehin, haciz, teminat ve v.b. herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.
Söz konusu işlemin Borsa İstanbul A.Ş. Toptan Alış Satış İşlemlerine ilişkin Prosedür kapsamında gerçekleştirileceği hususunu kamuoyunun bilgilerine sunarız.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 

Şirket Hakkında

METRO TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ, eski adıyla Metro Ticari ve Mali Yatırımlar AŞ, iştiraklerine yatırım yapan, operasyonlarını koordine eden ve idari hususlarda danışmanlık yapan Türkiye merkezli bir şirkettir. Şirket, iştirakleri aracılığıyla diğerlerine ilaveten turizm, gıda işleme, madencilik ve enerji sektörlerinde faaldir. İştirakleri arasında Metro Altın İşletmeciliği Sanayi ve Ticaret AŞ, Metro Maden Pazarlama ve Dağıtım Hizmetleri AŞ, Metro Turizm Seyahat Organizasyon ve Ticaret AŞ, Vanet Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret AŞ, Metro Enerji Pazarlama ve Dağıtım Hizmetleri AŞ, Metro Kargo Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri AŞ ve Van-Bes Besicilik Sanayi ve Ticaret AŞ bulunmaktadır. Kasım 2013’te Şirket, Galip Öztürk’ten İstanbul merkezli bir seyahat acentesi olan Metro Turizm Otelcilik ve Petrol Ürünleri Ticaret AŞ’de %96’luk payı satın almıştır.

Bu şirketin payları devrediliyor DİKKAT! Bu şirketin payları devrediliyor DİKKAT! Bu şirketin payları devrediliyor DİKKAT! Bu şirketin payları devrediliyor DİKKAT! Bu şirketin payları devrediliyor DİKKAT! Bu şirketin payları devrediliyor DİKKAT!

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi – https://paraajansi.com.tr/

Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP