DOLAR 15,9622 0.32%
EURO 16,7986 0.18%
ALTIN 929,550,14
BITCOIN 471758-2,11%
İstanbul
21°

HAFİF YAĞMUR

17:01

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

bu şirketten milyonluk iş anlaşması!

Bu şirketten milyonluk iş anlaşması!

ABONE OL
21/12/2021 12:53
bu şirketten milyonluk iş anlaşması!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Bu şirketten milyonluk iş anlaşması! Şirket KAP’a yaptığı açıklama ile milyonluk yeni iş anlaşmasını duyurdu. Yapılan açıklama ve daha fazlası haberimizde…

Bu şirketten milyonluk iş anlaşması!

Birleşim Mühendislik #BRLSM tarafından KAP’a yapılan açıklamanın detayları;

Şirketimizin, Ankara’da  inşaatı devam etmekte olan Erman Ilıcak Fen Lisesi mekanik işlerine yönelik  olarak verdiği teklifin kabul edildiği İşveren BNRAY İnşaat Sanayi ve  Ticaret A.Ş. tarafından  Şirketimize bildirilmiştir.

Sözleşme tutarı 2.661.345,44 TL + 758.564,31 USD  olarak belirlenmiştir. İşveren ile sözleşme imzalanması için çalışmalara  başlanmıştır. 

Kamuoyuna ve Sayın  Ortaklarımıza saygı ile duyurulur.

Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin NiteliğiMüşteri (Customer)
Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret UnvanıBNRAY İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki PayıBulunmamaktadır.
Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki PayıBulunmamaktadır.
İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih21/12/2021
Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları
Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine EtkisiŞirketin cirosunu ve karlılığını olumlu etkileyecektir.

Birleşim Mühendislik temettü politikasını açıkladı

  • Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“Şirket”) “Kâr Dağıtım Politikası”; Türk Ticaret Kanunu hükümleri, sermaye piyasası mevzuatı, vergi mevzuatı ve ilgili diğer yasal mevzuat ile Şirket esas sözleşme hükümleri uyarınca Şirket’in orta ve uzun vadeli stratejileri ile yatırım ve finansal planları doğrultusunda ve pay sahiplerinin beklentileri ile Şirket’in ihtiyaçları arasındaki denge gözetilmek sureti ile Yönetim Kurulu’nun
    teklifi ve Genel Kurul’da alınan karar doğrultusunda belirlenmektedir. Şirket’in nakit akışı gerekliliklerini de gözetmek kaydıyla her hesap yılı için Şirket dağıtılabilir net dönem kârının en az % 15’ini nakden kâr payı olarak dağıtmayı benimsemiştir.
  • Kâr dağıtım politikası, Şirket’in nakit projeksiyonları, faaliyetlerine ilişkin geleceğe yönelik beklentileri, yatırım planları ve sermaye piyasasındaki şartlara tabidir. Buna ek olarak, bu politika ulusal ve küresel ekonomik şartlarda herhangi bir olumsuzluk olması durumunda, gündemdeki projelerin ve Şirket’in finansal kaynaklarının durumuna göre yönetim kurulu tarafından her yıl gözden geçirilecektir. Kâr dağıtım politikasında değişiklik yapılmak istenmesi durumunda, bu değişikliğe ilişkin yönetim kurulu kararı ve değişikliğin gerekçesi, SPK’nın özel durumların kamuya açıklanmasına ilişkin düzenlemeleri çerçevesinde kamuya duyurulur.
  • Kâr payı ile ilgili Yönetim Kurulu tarafından her hesap dönemi için ayrı karar alınır, bu kâr dağıtım önerisi mevzuata uygun şekilde kamuya açıklanır ve şirket internet sitesinde ilan edilir. Genel Kurul, daha yüksek oranda kâr payı dağıtılmasına karar verebileceği gibi, net kârın bir kısmını veya tamamını olağanüstü yedeklere ayırabilir. Yönetim Kurulu’nun, Genel Kurul’a kârın dağıtılmamasını teklif etmesi halinde, bu durumun nedenleri ile dağıtılmayan kârın
    kullanım şekline ilişkin olarak Genel Kurul Toplantısı’nda pay sahiplerine bilgi verilir. Kâr payı, dağıtım tarihi itibariyle mevcut payların tümüne bunların ihraç ve iktisap tarihleri dikkate alınmaksızın eşit olarak dağıtılır. Kâr payı dağıtımına, en geç Genel Kurul toplantısının yapıldığı yılın sonuna kadar olmak kaydıyla, Genel Kurul veya Genel Kurul tarafından yetkilendirilmesi şartıyla, Yönetim Kurulu tarafından belirlenecek tarihte başlanır.

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi – https://paraajansi.com.tr/

Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP