DOLAR 16,1920 -0.96%
EURO 17,4658 -0.86%
ALTIN 964,40-0,79
BITCOIN 4740011,19%
İstanbul
29°

AÇIK

17:05

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

bu şirketten milyonluk iş anlaşması!

Bu şirketten milyonluk iş anlaşması!

ABONE OL
17/02/2022 14:32
bu şirketten milyonluk iş anlaşması!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bu şirketten milyonluk iş anlaşması! Borsada işlem gören bu şirketten  43.600.000 TL değerinde iş anlaşması!

Bu şirketten milyonluk iş anlaşması! Bu şirket Kamu Aydınlatma Platformuna bildirdiği açıklamasında milyonluk iş anlaşmasını duyurdu.

29/12/2021 tarihli Kamu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yapmış olduğumuz bildirimde, Şirketimizin, DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. tarafından 29/12/2021 tarihinde gerçekleştirilen 1005572 ihale kayıt numaralı ‘’MODÜLER HÜCRE ALIMI İŞİ” ihalesine katıldığı ve en avantajlı fiyatı vererek 1. olduğu belirtilmişti.


İhale komisyonu tarafından, kesinleşen ihale kararı şirketimize iletilmiştir. İş, şirketimiz uhdesinde kalmıştır.


İşin bedeli KDV hariç 3.200.000,-USD’dir. (Üçmilyonikiyüzbin), (Amerikan Doları)(Güncel USD/TL kuru ile işin bedeli 43.600.000,-TL’dir.)

Modüler hücre nedir?

Modüler Hücre (Metal Mahfazalı Modüler Hücreler – Metal Enclosed), orta gerilim enerji dağıtım sistemlerinde 12 kV, 24 kV ve 36 kV orta gerilim dağıtım sistemleri için, transformatör binalarında, beton ya da saç köşklerde kullanılmak üzere tasarlanmış ürünlerdir. Birden fazla fonksiyonel ünitenin yan yana monte edilmesi ile oluşturulan dağıtım merkezleri, tüm testleri fabrikada yapılmış Metal Mahfazalı Hücreler ile çok kısa sürelerde devreye alınabilinir.

Modüler Hücre, metal bölmelendirme (PM) yapısı, LSC2B servis süreklilik kaybı kategorisi ve AFL iç ark sınıflandırması yapısı ile öne çıkar. İçerisinde bulunan SF6 Gazlı (yada Vakumlu) Kesici, SF6 Gazlı Yük ayırıcı maksimum kullanıcı ve sistem güvenliğini en üst seviyede karşılar.

Modüler Hücre nedir denildiğinde akla kesici, ayırıcı, yük ayırıcı, toprak ayırıcı, akım ölçü trafosu, gerilim ölçü trafosu, sekonder devre, sekonder koruma gelir.

Girişim Elektrik hakkında:

Ülkemizin ve bölgemizin önde gelen enerji gruplarından biri olarak, aktiviteleri 4 ana gruba ayrılmakta;

• Anahtar teslim taahhüt,
• Yüksek gerilim, orta gerilim ve alçak gerilim elektriksel ve elektromekaniksel ürün ve sistemlerin üretimi,
• Tüm elektriksel ürünler için ‘tek durak’ olarak her türde elektriksel ürünün uluslararası olarak satış, pazarlama ve tedariği, ve mühendislik, test ve devreye alma hizmetleri,

alanlarında hem yurt içinde hem de yurtdışında üstlendiğimiz her projede en iyi çözümleri üretiyor, Türkiye’den çıkan global bir oyuncu olarak ülkemize de ihracat anlamında önemli bir katma değer sağlıyor.


GİRİŞİM ELEKTRİK SANAYİ TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. (GESAN)

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi – https://paraajansi.com.tr/

Simge Erel

Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP