DOLAR 16,7450 -0.07%
EURO 17,5143 0.07%
ALTIN 974,05-0,19
BITCOIN 3236400,33%
İstanbul
25°

AÇIK

KALAN SÜRE

enkai hisselerini toplanmaya devam ediyor!

ENKAI hisselerini toplanmaya devam ediyor!

ABONE OL
29/04/2022 10:55
enkai hisselerini toplanmaya devam ediyor!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

ENKAI hisselerini toplanmaya devam ediyor! Kamu Aydınlatma Platformunda yapılan açıklamada ENKAI hisseleri toplanmaya devam ediliyor! 150.000 Lot daha alındı!

ENKAI hisselerini toplanmaya devam ediyor!

28/04/2022 – 28/04/2022 tarihinde ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş. payları ile ilgili olarak 15,65 – 15,84 TL fiyat aralığından 150.000 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 28/04/2022 tarihi itibariyle %0,524 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

ENKAI hisselerini toplanmaya devam ediyor!

Ad Soyad / Ticaret Unvanı : MEHMET SİNAN TARA
Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı :
Görevi : Şirket Ortağı
Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler :

Enka İnşaat Hakkında

ENKA İNŞAAT VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ esasen inşaat sektöründe faaliyet gösteren Türkiye asıllı bir şirkettir. Şirket aşağıdaki segmentlerde faaliyetlerini sürdürmektedir: İnşaat,Kiralama, Enerji ve Ticaret, ve Üretim. ENKA İNŞAAT VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ Türkiye’de, sanayi ve toplumsal bina, otoyol ve doğal gaz kaynaklı elektrik enerjisi üreten tesislerin inşaası ve işletmesi gibi çeşitli inşaat faaliyetleri; Rusya, Gürcistan, Türkmenistan ve Kazakistan’da inşaat faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Aynı zamanda Moskova – Rusya’da, gayrimenkul yatırımı ve geliştirilmesi; alışveriş merkezleri inşaatı ve işletmesi konularında da faaliyet göstermektedir. Afrika’da Gabon, Cibuti, Moritanya ve Ekvator Ginesi; Asya’da Suudi Arabistan, Sri Lanka, Hindistan, Umman, Irak, Afganistan ve Dominik Cumhurıyeti’nde inşaat faaliyetlerini devam ettirirken, Avrupa’daki faaliyetleri inşaat ve ticari aktivitelerden oluşmakta olup, bu faaliyetler Romanya, Hollanda, İsviçre, Almanya ve Kosova’da sürdürülmektedir.

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi

ENKAI hisselerini toplanmaya devam ediyor!

paraajansı

Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;

  • ENKA
  • ENKAI

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP