DOLAR 17,9514 -0.03%
EURO 18,3612 0.31%
ALTIN 1.033,980,27
BITCOIN 420477-2,79%
İstanbul
32°

AZ BULUTLU

KALAN SÜRE

escar rekor iş anlaşması imzaladı ciroya etkisi şaşırttı!

Escar rekor iş anlaşması imzaladı ciroya etkisi şaşırttı!

ABONE OL
01/07/2022 10:44
escar rekor iş anlaşması imzaladı ciroya etkisi şaşırttı!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Escar Filo’nun yapmış olduğu açıklamada yeni iş anlaşması imzaladığını duyurdu. Yıllık bazda ciroya etkisi nasıl olacak? Escar’dan rekor iş anlaşması imzalandı ciroya etkisi şaşırttı!

Escar’dan rekor iş anlaşması imzalandı ciroya etkisi şaşırttı!

Şirketin uzun dönem araç kiralama hizmetlerini genişletmek amacıyla devam ettiği çalışmaları kapsamında Türk ilaç sektörüne yeni ürünler kazandırarak hızlı büyümesini ve pazar payı artışını sürdüren lider firmalardan olan Ali Raif İlaç Sanayi A.Ş. ile hizmet sözleşmesi imzalanmıştır. İmzalanan sözleşme kapsamında toplam 191 adet ve KDV hariç 83.683.898 TL tutarında araç alımı yapılmış olup, sözkonusu araç alımı kamuya açıklanan 31 Mart 2022 tarihli son mali tablomuzdaki kiralamaya konu varlıklar toplamının %10,8’i seviyesinde bulunmaktadır. Temmuz ayı içerisinde hizmet vermeye başladığımız bu sözleşmelerin ciromuza etkisi 2022 yılı için KDV hariç 8.547.250 TL olup üç yıllık yaklaşık olarak KDV hariç 63.000.000 TL tutarındadır.

Şirket Adı:  Escar Filo Kiralama Hizmetleri Anonim Şirketi

Sektör:  İdari ve Destek Hizmet Faal.

Faaliyet Alanı:  Şirketin faaliyet konusu Esas Sözleşmesinin 3. maddesinde de belirtildiği gibi; şoförlü ve şoförsüz olarak sahibi bulunduğu her türlü motorlu veya motorsuz kara, deniz ve hava taşıtlarını kiraya vermek, yerli ve yabancı turistlere turizm hizmetleri sunmak, yurtiçi ve yurtdışında turizm faaliyetleri tertiplemek ve şubeler açmak, faaliyet konusu ile ilgili lisans, patent, marka, know-how tesis etmek, konusu için her türlü taşınabilir ve taşınmaz mal satın almak, bunları işletmek, kiraya vermek, satmak olup, Şirket mevcut durum itibarıyla her marka motorlu araçların şöförsüz operasyonel filo kiralama ve 2. el araçların satış faaliyeti ile iştigal etmektedir.

Pazar:  Yıldız Pazar

Dahil Endeksler:  XUTUM, XUHIZ, XTUMY, XSIST, XHARZ, XYLDZ, XKTUM

Kayıtlı Sermaye:  400.000.000

Ödenmiş Sermaye:  54.300.000

Halka Arz Tarihi:  07.07.2021

Halka Açıklık Oranı (%):  20

rekor iş anlaşması rekor iş anlaşması

Para ajansından abonelerine özel yeni uygulama!

Para ajansı olarak belli teknik analiz kriterleri çerçevesinde, işlem hacmi ve hareketli ortalamalara dayalı yükselişe başlayan hisse senetlerinin grafiklerinin yayınlanacağı bir analiz çalışması başlattık. Bu hisse senetlerinin sadece isimleri paylaşılacak, ayrıca teknik analiz ve yorum yapılmayacaktır.

Ayrıca kullanıcılarımıza ve abonelerimize özel bir çok sürpriz ve yeniliğe ulaşmak için bizleri takipte kalın.

Para Ajansı Telegram grubuna üye olun => https://t.me/paraajansi paraajansı 

Bizi Twitter’da takip edin =>https://twitter.com/home

Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP