Finansal Yatırımcılar Derneği Yatırımcı Eğitimleri, Turkcell’in ana sponsorluğunda devam ediyor

Paraajansi.com.tr
(Borsa ve yatırım için en güncel haberler.)

Finansal Yatırımcılar Derneğinin, Borsa İstanbul Eğitim Dairesi Eski Başkanı Dr. Murat Kayacan’ın eğitmenliğindeki Yatırımcı Eğitimleri, Turkcell’in ana sponsorluğunda devam ediyor.

Son zamanlarda borsaya gelen yatırımcı sayısı hızla arttı ve Finansal Yatırımcılar Derneği bu yatırımcıların mağdur olmaması için bir dizi eylem planı hazırladı. Finansal Okur Yazarlığın arttırılmasını amaçlayan ilk eğitim, Turkcell ana sponsorluğunda gerçekleşiyor. Turkcell’in yerli uygulaması olan BiP Meet üzerinden gerçekleşecek eğitime yüksek bir katılımlarla devam etmesi bekleniyor.

Yatırımcı eğitimlerinin 2. Kısmı 2 Oturumdan oluşacak şekilde 09.12.2020 Çarşamba günü 19:30 da online olarak gerçekleştirilecek.

Geçtiğimiz hafta 02.12.2020 Çarşamba günü yoğun bir katılım ile gerçekleştirilen ilk eğitimde Borsa Nedir? Sermaye Piyasası yatırımı ne demektir konuları üzerine eğitim verildi.

Eğitime ücretsiz bir şekilde kayıt olmak ve bilgi almak için bu bağlantı kullanılabilir.

Borsa İstanbul Eğitim Dairesi Eski Başkanı Dr. Murat Kayacan’ın daha önce Finansal yatırımcılar için verdiği eğitimlere Youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

0 0 oylar
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster