DOLAR 16,7735 0.02%
EURO 17,5198 0.07%
ALTIN 974,09-0,19
BITCOIN 3237540,36%
İstanbul
25°

AÇIK

KALAN SÜRE

girişim yeni bir işe girişti!

Girişim yeni bir işe girişti!

ABONE OL
29/04/2022 11:31
girişim yeni bir işe girişti!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Girişim yeni bir işe girişti! Girişim Elektrik girdiği iş ilişkileriyle haberlere konu olurken yeni bir ilişkisine imza attı!

Girişim yeni bir işe girişti!

Şirketimiz, VANGÖLÜ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. tarafından gerçekleştirilen 2022.MLZ.YAT.16 dosya numaralı ‘’KÖŞK HÜCRE, REDRESÖR ve TRAFO ALIMI” konulu ihaleye katılmış ve en avantajlı fiyatı vererek, ihalede 1. olmuştur. İhalede teklif edilen toplam bedel 1.530.000,-USD’dir. (Birmilyonbeşyüzotuzbin, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ile ihale bedeli 22.628.700,-TL’dir.)


İhale ile ilgili gelişmeler kamuoyu ve yatırımcılarımıza duyurulacaktır.

Girişim Elektrik Hakkında

Girişim Elektrik Sanayi olarak elektriğin üretimi, iletimi, dağıtımı ve kontrolü aşamalarının tamamında hem anahtar teslim taahhüt, hem de çok geniş bir yelpazede ürünün ve sistemin üretim ve tedariğini yapıyor, mühendislik ve üretim gücümüzle kurulduğumuz 1999 yılından bu yana stratejik adımlarla sürekli olarak büyümeye devam ediyor.

Uluslararası ticaret aktivitelerimizde önemli bir avantaj sağlayan İstanbul Tuzla’da yer alan serbest bölge firmamız ile ihracat anlamında ülkemize önemli bir değer katıyor, üretim gücümüzü ve sektördeki uluslararası rekabetçiliğimizi artırmak için hem merkez kampüsümüzde hem de yurt dışı tesislerimizde sürekli olarak yeni üretim yatırımları planlıyor ve hayata geçiriyoruz.

7 ülkede 1000’i aşkın personelimiz ve 150’nin üzerinde tecrübeli mühendisimizle proje geliştirilmesinden tasarıma, proje yönetiminden süpervizyona, test ve devreye alma hizmetlerinden teknik eğitimlere kadar her alanda enerji sektöründeki en kapsamlı mühendislik hizmetlerini tek kaynaktan veren alanında lider şirketler arasında yer alıyoruz.

SİMGE EREL

paraajansı 

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi – https://paraajansi.com.tr/

Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;

  • girişim

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP