DOLAR 17,9209 -0.34%
EURO 18,3456 0.08%
ALTIN 1.033,220,21
BITCOIN 420082-3,15%
İstanbul
32°

AZ BULUTLU

KALAN SÜRE

gündem hissede milyonluk alış! hisse tavan gitmeye devam mı ediyor?

Gündem hissede Milyonluk alış! Hisse tavan gitmeye devam mı ediyor?

ABONE OL
02/06/2022 15:29
gündem hissede milyonluk alış! hisse tavan gitmeye devam mı ediyor?
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Gündem hissede Milyonluk alış! Hisse tavan gitmeye devam mı ediyor? Dikkatleri üzerine çeken ve tavan giden hisseye milyonluk alış geldi!

Gündem hissede Milyonluk alış! Hisse tavan gitmeye devam mı ediyor?

2.06.2022 tarihinde OZRDN payları ile ilgili olarak 13 TL ile 13,50 TL fiyat aralığından 1.006.094,42 TL toplam nominal tutarlı alış tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte OZRDN sermayesindeki paylarım 02.06.2022 tarihi itibariyle % 5 sınırına ulaşmıştır.

Ad Soyad / Ticaret Unvanı : HASAN ÇEMREK
Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı :
Görevi : DEĞER YATIRIMCISI
Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişi

Son zamanlarda hızlı bir yükseliş yaşayan ve tavan giden hissede milyonluk alış geldi. 7.00 TL seviyelerinden işlem gören OZRDN kısa zamanda iki katına çıkarak 14.00 TL seviyelerine kadar geldi. Milyonluk alış haberinden sonra hisse nereye doğru gidecek?

Gündem hissede Milyonluk alış! Hisse tavan gitmeye devam mı ediyor?

Özerden hisselerine 30 günlük tedbir gelmişti!

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında OZRDN.E payları 01/06/2022 tarihli işlemlerden (seans başından) 30/06/2022 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar emir paketi tedbiri ile işlem görecektir. Emir paketi tedbiri, “piyasa emri ve piyasadan limite emir girişinin kısıtlanması”, “emir iptalinin, emir miktar azaltımı ile emir fiyat kötüleştirmesinin yasaklanması” ve “emir toplama bilgi yayınının kısıtlanması” uygulamalarını kapsamaktadır. İlgili payda halihazırda uygulanmakta olan ve VBTS kapsamında önceki aşamalarda tanımlanan tedbirler de (açığa satış ve kredili işlem yasağı ile brüt takas tedbirleri) emir paketi tedbirlerinin uygulandığı süre boyunca devam edecektir.

Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler, payın işlem gördüğü pazarın/platformun işlem kuralları, pazar değişimi veya diğer nedenlerle uygulanan işlem esaslarından ayrı olarak değerlendirilir. Buna göre VBTS tedbirleri diğer düzenlemeler veya kararlarla uygulamaya alınan işlem esaslarının geçerlilik süresinden ayrı olarak tedbir süresinin sonuna kadar uygulanmaya devam eder.

SPK’nın 11/02/2021 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasalarında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar BIST-50 Endeksi dışında kalan paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır.

Gündem hissede Milyonluk alış! Hisse tavan gitmeye devam mı ediyor?

Yönetim kurulu değişti hisse hareketlendi!

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi – https://paraajansi.com.tr/

paraajansı 

  • ozrdn

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP