DOLAR 16,0947 1.05%
EURO 17,3314 1.41%
ALTIN 965,531,78
BITCOIN 471301-1,74%
İstanbul
22°

AZ BULUTLU

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

gürsel turizm talep toplama hesabıma kaç lot düşer?

Gürsel Turizm talep toplama hesabıma kaç lot düşer?

Borsa İstanbul’a kote olmaya hazırlanan Gürsel Turizm halka arz tarihi ne zaman hesabıma kaç lot düşer Gürsel Turizm eşit dağıtım mı oransal dağıtım mı?

ABONE OL
01/03/2022 09:38
gürsel turizm talep toplama hesabıma kaç lot düşer?
2

BEĞENDİM

ABONE OL

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından Gürsel Turizm halka arz başvurusu geçtiğimiz Perşembe günü onaylandı. Böylelikle bir çok yatırımcı “Gürsel Turizm halka arz tarihi ne zaman, Gürsel Turizm eşit dağıtım mı oransal dağıtım mı?” Gürsel Turizm talep toplama ne zaman Hesabıma kaç lot düşer? sorusuna cevap aramaya başladı. İşte Gürsel Turizm halka arzında ki tüm detaylar..

Borsa İstanbul’a kote olmaya hazırlanan Gürsel Turizm talep toplama ne zaman hesabıma kaç lot düşer Gürsel Turizm eşit dağıtım mı oransal dağıtım mı?

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından Gürsel Turizm halka arz başvurusu onaylandı. Böylelikle bir çok yatırımcı “Gürsel Turizm halka arz tarihi ne zaman, Gürsel Turizm eşit dağıtım mı oransal dağıtım mı?” sorusuna cevap aramaya başladı. İşte Gürsel Turizm halka arzında ki tüm detaylar..

Gürsel Turizm halka arzında, mevcut 87 milyon TL nominal değerli sermayesini 15 milyon TL nominal değerde artırarak toplamda 102 milyon TL nominal değerli sermayeye ulaşıyor. Böylece sermaye artırımından doğacak olan 15.000.000 adet yeni hisse senedi halka arz edilecek.

Ayrıca mevcut pay satışı da yapılacak olan Gürsel Turizm halka arzında mevcut ortaklardan Levent Birant’a ait 2.800.000 adet, İsmail Bülent Birant’a ait 2.800.000 adet, Hürer Fethi Gündüz’e ait 700.000 adet, Türker Karahasan’a ait 700.000 adet paylar olmak üzere toplamda 7.000.000 adet payların satışı gerçekleştirilecektir. Böylelikle toplamda 22 milyon hisse senedi halka arz edilmiş olacak.

Gürsel Turizm halka arz talep toplama fiyatı ne kadar?

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayınlanan haftalık bültende Gürsel Turizm hisselerinin halka arzında 8.25 TL sabit fiyat ile satışa sunulacağı belirtildi.

Gürsel Turizm ne zaman halka arz edilecek? Gürsel Turizm talep toplama ne zaman

Bir çok yatırımcı tarafından sıklıkla araştırılan Gürsel Turizm halka arz ne zaman? sorusunun cevabı haberimizde.. İşte Gürsel Turizm halka arz tarihi..

İnfo Yatırım liderliğinde yürütülen halka arz sürecindeki Gürsel Turizm için yapılan açıklamalarda şirketin 3-4 Mart tarihlerinde 10.30 ile 13.00 saatleri arasında talep toplayacağı belirtildi.

Gürsel Turizm eşit dağıtım mı oransal dağıtım mı?

Bir çok yatırımcının merak ettiği soruya geldik.. Gürsel Turizm halka arz eşit dağıtım mı, oransal dağıtım mı? İnfo Yatırım’ın gerçekleştirileceği halka arzda şirketin SPK’ya yaptığı başvuru sırasında sunduğu izahnamede “Eşit Dağıtım” yönteminin uygulanacağı belirtildi.

Gürsel Turizm talep toplama Hesabıma kaç lot düşer?

150 bin yatırımcının talepte bulunması halinde, 1.212,75 TL karşılığında 147 LOT,

180 bin yatırımcı talepte bulunursa, 1.006,50 TL karşılığında 122 LOT,

200 bin yatırımcı talepte bulunursa, 907,50 TL karşılığında 110 LOT

220 bin yatırımcı talepte bulunursa, 825 TL karşılığında 100 LOT

240 bin yatırımcı talepte bulunursa, 759 TL karşılığında 92 LOT

250 bin yatırımcı talepte bulunursa, 726 TL karşılığında 88 LOT

280 bin yatırımcı talepte bulunursa, 651,75 TL karşılığında 79 LOT

300 bin yatırımcının talepte bulunması durumunda ise hesaplarına 602,25 TL karşılığında 73 LOT geçecektir.

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM…

989 yılında başlayan yolculuğumuzda ilk günden bu yana uzman kadromuz ile ağırlıklı olarak personel ve öğrenci taşımacılığında ulaşım çözümleri sunmaktayız. Gürsel Ulaşım Çözümleri olarak, yaklaşık 6.700’in üzerinde araç ile her gün yaklaşık 200.000 personel ve 40.000 öğrenciye; başta İstanbul olmak üzere Kocaeli, Eskişehir, Ankara, İzmir, Manisa, Erzurum, Adana, Antalya, Trabzon, Bursa ve Muğla ve tüm ülke genelinde 500’ün üzerinde saygın ve seçkin kuruluşa hizmet veren ulusal bir şirketiz. Her geçen gün ülkemizin önde gelen kurumsal şirketlerini ve eğitim kurumlarını hizmet portföyümüze katarak sürdürülebilir büyümeyi sağlamaktayız.

Değerli İş Ortaklarımız, Çok Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız;

Gelişmekte olan her ülkede olduğu gibi ülkemiz de, potansiyelini dünya ölçeğinde rekabet ederken etkin olarak kullanmaktadır. Teknoloji çağında ilerlerken, fikri ve sanayi üretimde insanın rolü ise her zaman önemini koruyor. Bizler anaokulundan üniversiteye, ilk iş deneyiminden emekliliğe kadar tüm çalışma hayatında insanların ulaşımında çok önemli bir noktada olduğumuzun farkındayız. 

Karayolu insan taşımacılığının tüm alanlarında akla gelen ilk tercih olurken, bu güvene layık olacak çalışmalarımızın merkezine şeffaflık, koşulsuz müşteri memnuniyeti, çağı yakalayan teknoloji yatırımlarıyla öne çıkıyoruz. 

Çevreye ve doğaya saygılı, insan yaşamına değer veren, toplumsal gelişmeyi destekleyen, iç müşteri memnuniyetini önemseyen kurum kültürümüzle, bu yönde ilerleyen tüm müşterilerimiz ve iş ailemizle geleceğe güvenle yol alıyoruz. 

Gürsel Turizm talep toplama Gürsel Turizm talep toplama Gürsel Turizm talep toplama

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi

paraajansı 

Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;
  • gürsel

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP