Alım Satım

Son dakika alım satım haberleri ve alım satım haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. alım satım ile ilgili 9 haber listeleniyor.

Alım Satım Haberleri

1.400.000 Lot Satıldı! Şirket Duyurdu!

Gayrimenkul yatırım şirketinden 1.400.000 lot satış işlemi yapıldığı duyurusu geldi! Satış işlemine dair tüm detaylar haberimizde.

Ortaktan 250.000 Lot Alış! İnşaat Şirketi Duyurdu!

İnşaat şirketi paylarından 250.000 lot şirket ortağı tarafından alındı! Detaylar Kamuoyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) duyuruldu!

Holding 34.098.000 Lot Sattı! Enerji Şirketindeki Payı Düştü!

Holdingden 34.098.000 lot enerji hissesi satışı geldi! Satış işlemi sonrası holdingin enerji şirketindeki payları düştü! İşleme dair tüm detaylar habe...

Ortaktan 250.000 Lot Alış İşlemi!

İnşaat şirketi 250.000 lot miktarında pay alımı işlemi yapıldığını duyurdu. Alım işlemi şirket ortağı tarafından gerçekleştirildi.

40 Bin Lot Satış 80 Bin Lot Alış!

İnşaat şirketi pay alım satımına ilişkin bildiri yayınladı. Yayınlanan bildiride 40 bin lot değerinde bir satış ve 80 bin lot değerinde bir alış işlem...

Enerji Şirketi Yeni Anlaşma Yolunda! Anlaşma Bedeli Saklı!

Enerji şirketi yeni bir anlaşma yolunda! Müşterinin isteği doğrultusunda anlaşma imzalanana kadar anlaşma bedeli gizli kalacak.

Enerji Şirketleri Atılımda! Anlaşma Üstüne Anlaşma!

Enerji şirketleri enerji alanındaki pek çok üretimde faaliyet gösteriyor. Enerji santralleri ekipmanları derken yeni anlaşmalar da arka arkaya geliyor...

Enerji Şirketinden Dev Satış! 11 Milyon LOT!

Enerji şirketi Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda dev satışı duyurdu! 11 milyon lot satıldı! Pay değişimi yaşandı mı? Tüm detaylar haberimizde.

Bu şirket 2 milyar değerinde hisse sattı!

TUKAS tarafından kamuoyuna yapılan açıklamada pay alım satımıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Bu alım ve satımın tüm detayları haberimizde…

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz