Bilanço Beklentisi

Son dakika bilanço beklentisi haberleri ve bilanço beklentisi haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. bilanço beklentisi ile ilgili 11 haber listeleniyor.

Bilanço Beklentisi Haberleri

Sigorta Şirketinden %912 Kar Artışı! Bilanço Geldi!

Şirket bilançoları gelirken en dikkat çekenlerden biri de sigorta şirketleri oldu. Yüksek artış oranlarıyla dikkatleri üzerlerine çeken sigorta şirket...

Enerji Şirketi 108.957.000 TL Kar Açıkladı! Tam %259 Artış!

Enerji şirketi bilanço açıkladı! Net dönem karı 108.957.000 TL oldu! Tam %259 oranında bir artış yaşadı. Tüm detaylar haberimizde.

Yatırım Şirketleri Yükselişte! %5122 Net Kar Artışı Açıklandı!

Yatırım şirketinden dokuz aylık bilanço geldi! Tamı tamına %5122 oranında net kar artışı açıklandı! Detaylar haberimizde.

Beklenen Bilanço Geldi! %2625 Net Kar Artışı!

Yatırım şirketi bilançosunu açıkladı! %2625 oranında kar artışı geldi! İşte detaylar.

Dikkat! Bu Liste Bu Akşam Bilanço Duyurabilir!

Şirket bilançolarının ardı ardına geldiği şu günlerde açıklanmalar ne kadar fazla gibi gelse de hala daha bilanço açıklaması beklenen şirketler var.

25.093.847 TL Dönem Karı Açıkladı! Hedef Fiyat Beklentileri de Artış Yakaladı!

Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. (FROTO), 25 Ekim 2023 Çarşamba günü tarihinde dokuz aylık dönem bilançosunu açıkladı. Açıklanan bilanço sonrası aracı kuruml...

En Yüksek Kar Getirecek Şirketler!

Şirket bilançoları gelmeye başladı! 3. çeyrek bilançoları için tahminler nasıl? Analist Yunus Kaya paylaştı. İşte tüm detaylar haberimizde.

SASA Bilançosu Geldi! Karda %42 Düşüş Var!

Borsanın en hareketli ve popüler hisselerinden SASA kar rakamını açıkladı! Şirket geçen yıla göre %42 oranında karlılıkta düşüş kaydetti!

Bu Haftanın Bilanço Tarihleri Geldi! Hangi Şirketler Açıklayacak?

Bu haftanın bilanço açıklayama tarihleri geldi! Hangi şirketler bu hafta bilanço açıklayacak? Bu hafta kaç şirket açıklayacak?

Beklenti Aşağı Yönlü! %53 Düşüş!

Bilanço tahminlerinin geldiği bu günlerde en çok beklenenlerden biri şirketlerin bilanço açıklama tarihleri. Bilanço tahminlerini genele vurduğumuzda...

Yeni Bilançoda %76 Artış! Beklentiler Yüksek!

2023 yılı 9 aylık bilanço beklentileri ve tahminleri açıklanmaya başladı. Halk Yatırım Menkul Değerler de 2023 3. çeyrek bilanço tahminlerini yayınlad...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz