Bilanço Haberleri

Son dakika bilanço haberleri haberleri ve bilanço haberleri haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. bilanço haberleri ile ilgili 16 haber listeleniyor.

Bilanço Haberleri Haberleri

Dönem Karı Eksilerde! Sanayi Şirketi Bilanço Açıkladı!

Şirketler dokuz aylık bilançolarını açıklarken dönem karlarından düşüşler yaşanması olağan oldu. Ancak kimisi var ki dönem karında eksili sayılar açık...

%21 Oranında Düşüş! Bilanço Açıklandı!

Şirket bilançosu geldi! Şirket, dokuz aylık dönem karında %21 oranında zarar açıkladı. Bilançoya ilişkin tüm detaylar haberimizde.

Hissesi Tedbirli Şirketten Zarar Duyurusu Geldi! Bilançosu Zarar Tablosu Oldu!

Hissesi, 24 Kasım 2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar emir paketi tedbiri gören şirket bilanço açıkladı! Şirketten zarar duyurusu geldi!

BANVT Üçüncü Çeyrekte Sevindirdi! Dönem Karı Açıklandı!

BANVT ikinci çeyrek bilançosunda 143.664.000 Türk Lirası zarar açıklamıştı. Şirket, üçüncü çeyrek bilançosunda karını açıkladı.

Sanayi Şirketinden %187 Oranında Kar Artışı! Şirket Açıkladı!

Dokuz aylık dönem bilançolarına bir yenisi daha eklendi! Sanayi şirketi %187 oranında kar artışı açıkladı! Tüm detaylar haberimizde.

Şirketten %226 Oranında Kar Artışı! Bilanço Açıklandı!

Şirket %226 oranında kar artışı açıkladı. Dokuz aylık bilanço da artışlar yer alıyor. Bilançonun tüm detayları haberimizde.

12.930.885.000 TL Dönem Karı! Enerji Şirketlerinden Dev Dönem Karı!

Bilanço açıklanma döneminde enerji şirketlerinden arka arkaya bilançolar gelmeye devam ediyor. Bu enerji şirketi de bilançosunu açıkladı. Şirket, 12.9...

Beklenen Bilanço Geldi! Enerji Şirketi Net %45 Kar Artışı Kaydetti!

Bilançolar açıklanırken en çok beklenen bilançolar arasında enerji şirketleri yer alıyor. Enerji şirketinden beklenen bilanço geldi! Şirket tam %45 or...

Şirket 80.124.000 TL Kar Artışı Yakaladı! Tam %180 Artış!

Dokuz aylık bilanço açıklamaları gelmeye devam ediyor. Yazılım şirketi de dokuz aylık bilançosunu açıkladı. Şirket %180 oranında kar artışı yakaladı!

Holdingden %130 Kar Artışı Geldi!

Holding dokuz aylık dönem bilançosunu açıkladı! Tam %130 net dönem karı artışı geldi! İşte tüm detaylar.

Lojistik Şirketinden %113 Kar Artışı! Bilanço Açıklandı!

Dokuz aylık dönem bilançoları gelmeye devam ediyor. Lojistik şirketi de bilançosunu açıkladı! Şirket dokuz aylık dönemde net %113 kar artışı yakaladı!...

Turizm Sektörü Şahlandı! Şirketten Tam %1291 Kar Artışı!

Yeni bilançolar gelmeye devam ederken en dikkat çekenlerden biri de bu turizm şirketi oldu! Şirket tam %1291 oranında kar artışı açıkladı!

Borsa Şirketinden %224 Kar Artışı!

Bilançolar gelmeye devam ediyor! Turizm şirketi de dokuz aylık bilançosunu yayınladı! Bilançonun detayları haberimizde.

Enerji Şirketi 2.179.416.000 TL Kar Açıkladı! Tam %601 Artış!

Enerji şirketi dönem karında %601 artışla 2.179.416.000 TL kar açıkladı! Yayınlanan bilançonun tüm detayları haberimizde.

Sanayi Şirketinden %126 Kar Oranı! Bilanço Açıklandı!

Bilançolar arka arkaya gelmeye devam ederken sanayi şirketinden %126 oranında kar haberi geldi! Açıklanan bilançonun tüm detayları haberimizde.

Bilançolar Geldi! Özlem Çamoğlu ile Günün Öne Çıkan Şirketleri!

Şirketler birbiri ardına bilanço açıklarken aralarında öne çıkanlar oldu. Öne çıkan şirketler ve tüm gelişmeler için tek adres Özlem Çamoğlu ile Borsa...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz