İhale Bedeli

Son dakika ihale bedeli haberleri ve ihale bedeli haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. ihale bedeli ile ilgili 8 haber listeleniyor.

İhale Bedeli Haberleri

Gayrimenkul Şirketinden Dev İhale! Tam 740.000.000 TL!

Gayrimenkul şirketinden dev bedelli bir ihale haberi geldi! İhale bedeli tam 740.000.000 TL oldu! Milyarlık ihaleye dair tüm detaylar haberimizde yer...

Teknoloji Şirketi 48 Milyon Liralık İhaleye Girdi!

Teknoloji şirketi 48 milyon lira değerinde ihaleye girdi! İhale tarafları kimler? İhale detaylar neler? Hepsi haberimizde.

Elektrik Şirketi Duyurdu! İhale Bedeli 2 Milyon Dolar!

Elektrik şirketi 2 milyon dolarlık ihaleye girdi! İhale konusu ne? Süreç ne durumda? Taraflar kim? Tüm detaylar haberimizde.

Enerji Şirketi Milyarlık İhale Aldı! Sektör Canlanıyor!

Enerji şirketi 1.5 milyar liralık ihale aldı! İhale kapsamında iş sözleşmesi bugün imzalandı! İşte tüm detaylar haberimizde.

Şirket 8 Milyonluk İhale Aldı! Sözleşme de İmzalandı!

Bilişim şirketi 8 milyonluk ihaleyi kazandı! İhale sonrasında sıra sözleşmeye geldi, sözleşme imzalandı!

Otomotiv Devi İhaleyi Aldı! 130 Milyon Euro'luk Sözleşme Yolda!

Otomotiv şirketi geçtiğimiz yıl girdiği ihaleyi kazandı! İhale kapsamında ortalama 130 milyon euro değerinde bir sözleşme imzalanacak.

Enerji Şirketi İhale Şampiyonu! İhale Bedeli Değişti!

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.(EUPWR), geçen ay aldığı ihale için güncelleme duyurusu attı! İhale bedelindeki değişi...

Tıbbi Malzeme Şirketinden İhale! İşte 496 Milyonluk İhale Sonucu!

Meditera Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret A.Ş. (MEDTR), İzmir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan ihaleyi ortak girişim ile aldı. İşte ihale detayla...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz