Kap Duyurusu

Son dakika KAP duyurusu haberleri ve KAP duyurusu haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. KAP duyurusu ile ilgili 85 haber listeleniyor.

Kap Duyurusu Haberleri

Şirket 212.000.000 TL'lik Sözleşme Açıkladı! Hisse Yükseldi!

Sanayi şirketi KAP'a yaptığı bildirimle yeni bir sözleşme açıkladı. Sözleşme bedeli 212,000,000 TL olarak belirlendi. O hisse hangisi? İşte detaylar.....

Olağanüstü Genel Kurul Geliyor! Şirket Duyurdu!

Ticaret şirketinden olağanüstü genel kurul haberi geldi! Şirket, haberi duyurdu. Olağanüstü genel kurula ilişkin tüm detaylar haberimizde.

7 Aralık Temettü Günü! İşte İkinci Temettü!

Temettü bekleyenler dikkat! 7 Aralık tarihinde temettüler peş peşe geliyor! İşte o günün ikinci temettüsüne ilişkin detaylar.

7 Aralık’ta Cepler Şenlenecek! Temettü Ödemeleri Hesaplara Geçecek!

7 Aralık’ta temettüler geliyor! Kamuoyu aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayınlanan duyurularda iki temettü ödemesi görünüyor.

Ortaktan 7 Milyon Lot Satış Gelebilir!

Tekstil şirketi bildiri yayınladı! Ortaktan 7 milyon lot pay satışı gelebilir! SPK başvurusu yapıldı. İşte tüm detaylar.

%100 Sermaye Artırımı Tamamlandı! SPK Onayladı!

Sanayi şirketinden %100 sermaye artırımı haberi geldi! Sermaye artırımına ilişkin detaylar KAP’ta duyuruldu. İşte tüm detaylar.

Enerji Şirketinden Milyarlık Sözleşme! Yeni İş İlişkisi Duyuruldu!

Enerji şirketi yeni iş ilişkisini duyurdu! Şirket milyar liralık sözleşme imzaladı. İşte imzalanan sözleşmeye dair tüm detaylar.

Patrondan Yüksek Pay Alımı! Tam 22.500.000 Lot!

Kurucu şirketten milyonluk pay alımı haberi geldi! Tam 22.500.000 lot alımı yapıldı. Pay alımına ilişkin detaylar haberimizde.

SPK Seri Atışta! 1 Ayda %80 Yükselen Hisse Yasak Yedi!

SPK’dan yasak üstüne yasak geldi! Son bir ayda yükselişte olan hisse de SPK’dan yasak yiyen hisseler arasına girdi. İşte detaylar.

5 Günde %36 Düşen Hisseye Yasak!

Sermaye Piyasası Kurulu’ndan bir yasak da son beş günde düşüş yaşayan hisseye geldi! Hissede uygulanan tedbir kararına ilişkin detaylar haberimizde.

4 Aydır Yatırımcısını Üzen Hisseye Yasak Geldi!

Dört aydır yatırımcısını güldürmeyen hisseye yasak geldi! Hangi hisse tedbir aldı? İşte tüm detaylar.

Tam 950.000 Lot Satış Geliyor! Spor Kulübü Duyurdu!

Spor kulübünden tam 950.000 lot hisse satışı haberi geldi! Bu satış şirket hissesini nasıl etkileyecek? İşte tüm detaylar.

Yeni Halka Arz Enerji Şirketinden Bildirim! Üretimi Durdurdu!

Yeni halka arzdan üretimi durdurma haberi geldi! Enerji şirketinin üretim faaliyetlerinin durdurulmasına ilişkin tüm detaylar haberimizde.

1.400.000 Lot Satıldı! Şirket Duyurdu!

Gayrimenkul yatırım şirketinden 1.400.000 lot satış işlemi yapıldığı duyurusu geldi! Satış işlemine dair tüm detaylar haberimizde.

Galatasaray'dan Dev Sponsorluk! 25.000.000 Euro Ödeme Alacak!

Spor kulübünden dev bir sponsorluk anlaşması duyurusu geldi! Sponsor firma kim? Sponsorluk süresi var mı? Tüm detaylar haberimizde.

Bilançosu Kırmızı Holding’den 13 Milyon Liralık Sözleşme!

Dokuz aylık bilançosunda net dönem karında %99 oranında düşüş duyuran yatırım şirketi 13 milyon lira değerinde sözleşme imzaladı! Yeni iş ilişkisinin...

Teknoloji Şirketi Yıldız Pazar’da! İşlem Tarihi Belirlendi!

Halka arz teknoloji şirketi borsada işlem görmeye başlıyor! Şirket paylarının borsada işlem göreceği tarih ve tüm detaylar haberimizde.

Savunma Şirketinden Temettü Ödemesi! Tarih Belli Oldu!

Temettü ödemeleri şirketlerin dönem dönem yaptığı işlemler arasında yer alıyor. Savunma sanayi şirketinden de temettü ödemesi geliyor!

Gayrimenkul Şirketinden Dev İhale! Tam 740.000.000 TL!

Gayrimenkul şirketinden dev bedelli bir ihale haberi geldi! İhale bedeli tam 740.000.000 TL oldu! Milyarlık ihaleye dair tüm detaylar haberimizde yer...

Bir Genel Kurul Daha! Bu Kez Temettü Konuşulacak!

Bu haftanın ikinci genel kurulu da tarih ve detaylarını yayınladı. Bu genel kurulda en dikkat çeken başlık temettü dağıtımına ilişkin oldu.

Sermaye Artırımı Gelebilir! Genel Kurul Gündeminde!

Geçtiğimiz günlerde dokuz aylık bilançosunda 123.616.000 TL dönem karı açıklayan şirket genel kurul tarihini ve detaylarını duyurdu. Sermaye artırımı...

Şirketten %343 Oranında Sermaye Artırımı! 500 Lotunuz 2215 Lot Olabilir!

Dokuz aylık bilançosunda düşüş ağırlıklı açıklamalar yapan şirketten yüksek sermaye artırımı geliyor! Şirket %343 oranında sermaye artırımı yapacak.

Enerji Şirketinden %100 Oranında Sermaye Artırımı!

Dokuz aylık bilançosunda %194 dönem karı açıklayan enerji şirketi %100 oranında sermaye artırımı yapacağını duyurdu. Yapılacak sermaye artırımına iliş...

Bir Temettü Haberi de Temizlik Şirketinden! Tarih Belli Oldu!

Temettü ödemeleri gelmeye devam ediyor Kasım ayında temettü ödemesi yapacak şirketlerden biri de temizlik ürünleri şirketi oldu.

Temettü Avansı Geliyor! Şirket Duyurdu!

Kasım ayı temettüleri geliyorken şirket kâr payı avansı dağıtımına ilişkin duyuru yayınladı! Avans dağıtımına ilişkin tüm detaylar haberimizde.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz