Üçüncü Çeyrek

Son dakika üçüncü çeyrek haberleri ve üçüncü çeyrek haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. üçüncü çeyrek ile ilgili 7 haber listeleniyor.

Üçüncü Çeyrek Haberleri

Şirketten %343 Oranında Sermaye Artırımı! 500 Lotunuz 2215 Lot Olabilir!

Dokuz aylık bilançosunda düşüş ağırlıklı açıklamalar yapan şirketten yüksek sermaye artırımı geliyor! Şirket %343 oranında sermaye artırımı yapacak.

Dönem Karı Eksilerde! Sanayi Şirketi Bilanço Açıkladı!

Şirketler dokuz aylık bilançolarını açıklarken dönem karlarından düşüşler yaşanması olağan oldu. Ancak kimisi var ki dönem karında eksili sayılar açık...

BANVT Üçüncü Çeyrekte Sevindirdi! Dönem Karı Açıklandı!

BANVT ikinci çeyrek bilançosunda 143.664.000 Türk Lirası zarar açıklamıştı. Şirket, üçüncü çeyrek bilançosunda karını açıkladı.

En Yüksek Kar Getirecek Şirketler!

Şirket bilançoları gelmeye başladı! 3. çeyrek bilançoları için tahminler nasıl? Analist Yunus Kaya paylaştı. İşte tüm detaylar haberimizde.

SASA Bilançosu Geldi! Karda %42 Düşüş Var!

Borsanın en hareketli ve popüler hisselerinden SASA kar rakamını açıkladı! Şirket geçen yıla göre %42 oranında karlılıkta düşüş kaydetti!

Beklenti Aşağı Yönlü! %53 Düşüş!

Bilanço tahminlerinin geldiği bu günlerde en çok beklenenlerden biri şirketlerin bilanço açıklama tarihleri. Bilanço tahminlerini genele vurduğumuzda...

Yeni Bilançoda %76 Artış! Beklentiler Yüksek!

2023 yılı 9 aylık bilanço beklentileri ve tahminleri açıklanmaya başladı. Halk Yatırım Menkul Değerler de 2023 3. çeyrek bilanço tahminlerini yayınlad...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz