DOLAR 16,7637 0%
EURO 17,5342 0.16%
ALTIN 974,11-0,18
BITCOIN 3241350,43%
İstanbul
25°

AÇIK

KALAN SÜRE

kontrolmatik’ten 90 milyon dolarlık iş anlaşması!

Kontrolmatik’ten 90 milyon dolarlık iş anlaşması!

ABONE OL
15/10/2021 14:16
kontrolmatik’ten 90 milyon dolarlık iş anlaşması!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şirketin Kamuoyuna yapmış olduğu açıklamada 6.480.000.000 Ruble( yaklaşık 90 milyon dolarlık) iş anlaşması yaptığını ve 2 yıl içerisinde çalışmanın tamamlanması planlandığını bildirdi. Kontrolmatik’ten 90 milyon dolarlık iş anlaşması!

Kontrolmatik’ten 90 milyon dolarlık iş anlaşması!

Kontrolmatik yaklaşık 90 milyon dolar tutarında Proje kapsamında atıktan ısı ve elektrik enerjisi üretimi yapılacak olup, 2 yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Şirketimiz Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş. ile Gentes Construction firması Ortak Girişimi’nin, Rusya Federasyonu Moskova oblastı ‘Mini Termal Power Plant Zaraisk-1&2’ projesine vermiş olduğu EPC (Mühendislik, Tedarik ve Kurulum) teklifinin, işveren tarafından kabul edildiği ve sözleşme aşamasına geçildiği bugün itibariyle tarafımıza bildirilmiştir. Proje tutarı 6.480.000.000 Rubledir (Yaklaşık 90M USD). Proje kapsamında atıktan ısı ve elektrik enerjisi üretimi yapılacak olup, 2 yıl içerisinde tamamlanması planlanmaktadır.

Şirket Adı:  Kontrolmatik Teknoloji Enerji Ve Mühendislik A.Ş.

Sektör:  Mesleki, Bilimsel Teknik Faal.

Faaliyet Alanı:  İhraççı’nın ana faaliyeti yurt içi ve yurt dışı kamu kuruluşlarına ve özel ticari kuruluşlara başta elektrik üretim santralleri, elektrik iletim ve dağıtım tesisleri olmak üzere petrol, gaz, şeker, gübre, kâğıt, çimento, maden vb. endüstriyel proseslerde, ulaşım sektöründe ise altyapı projeleri için operasyonel teknoloji çözümleri sunmak, operasyonel teknoloji paketlerinin bilgi teknolojileri ile entegrasyon proje ve yazılımlarını gerçekleştirmek, yukarıdaki sıralanan tesis ve sektörlerin tüm elektrik, elektromekanik, mekanik, konstrüksiyon ve yapı işleri ile koruma, kontrol, izleme, yazılım, haberleşme altyapıları, siber güvenlik ihtiyaçları için temel tasarım kapsamlarından başlayıp işletmeye alınmasına kadar gerekli tüm mühendislik, tedarik, inşa, test ve devreye alma hizmetlerini uçtan uca, anahtar teslim tek bir çatı altında sunmak ve gerçekleştirmektir.

Pazar:  Yıldız Pazar

Dahil Endeksler:  XUTUM, XUHIZ, XTUMY, XSIST, XHARZ, XYLDZ

Kayıtlı Sermaye:  150.000.000

Ödenmiş Sermaye:  38.062.500

Halka Arz Tarihi:  

Halka Açıklık Oranı (%):  24

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi

Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP