Kontrolmatikten yeni bir iş sözleşmesi daha

2020 yılında yeni halka arz olan #KONTR Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş. yeni bir iş sözleşmesi daha imzaladı

2020 yılında halka arz olan #KONR Kontrolmatik şirketi yeni bir iş sözleşmesine daha imza attı.

Şirket tarafından KAP’a yapılan açıklamada “yabancı bir müşteri arasında 33-11kV mobil trafo merkezi yapımı işi için toplam 2 milyon 18 bin ABD doları bedelli yurt dışı satış sözleşmesi imzalandığı” kamuoyuna bildirildi.

Daha önceden iki kere iş sözleşmesi imzaladı

  • Kontrolmatik şirketi Aksa Enerji Üretim A.Ş.’ ne ait, Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali için 3 milyon 650 bin EURO’luk iş sözleşmesi imzaladı.
  • Şirket daha önceden SPK tarafından ceza aldığı gün, Türkiye de kurulacak olan akıllı cep telefonu fabrikası için gerekli elektrik, mekanik, HVAC,  kompresör ve nitrojen sistemi, akıllı üretim hatlarının kurulumu, dijital fabrika altyapısı (kontrol, haberleşme ve zayıf akım sistemleri) tüm dizayn, mühendislik, tedarik, uygulama, renovasyon ve rehabilitasyon işleri kapsamında Salcomp Co. Ltd. Singapur şirketine verdiği opsiyonlar hariç 4.000.000 USD+KDV tutarındaki teknik ve ticari teklif kabul edilmiş olup sözleşme görüşmelerine başlandığı açıklandı.

KAP

5 1 oy
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster