DOLAR 15,9718 0.8%
EURO 16,9047 0.35%
ALTIN 947,280,74
BITCOIN %
İstanbul
17°

AÇIK

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

koza hisselerine çed dopingi hisseler tavan!

KOZA hisselerine ÇED dopingi hisseler tavan!

ABONE OL
04/04/2022 14:53
koza hisselerine çed dopingi hisseler tavan!
2

BEĞENDİM

ABONE OL

Borsa İstanbul’un önemli şirketlerinden olan KOZA Altın hisseleri ÇED haberi ile tavan oldu Hisse fiyatlarında hareketlilik!

KOZA hisselerine ÇED dopingi hisseler tavan! Hisse fiyatlarında hareketlilik devam ediyor Şirketin Borsa’daki iki hissesi tavan oldu

Söz konusu ÇED Raporu hakkında atılan son dakika KAP bildiriminde şu bilgilere yer verildi.

Şirketimiz Ağrı İli Diyadin İlçesi içerisinde, Koza Altın İşletmelerine ait Mollakara Altın ve Gümüş projesinde, temel atma töreninin yapıldığını ve Mollakara projesinde temel ve detay mühendislik çalışmalarının başlatıldığını KAP’ta (10.06.2021),Şirketimizin Bağımsız Denetimden geçmiş Finansal Raporların da ve Faaliyet Raporlarında açıklamıştı.

Şirketimizin Mollakara Altın ve Gümüş madeni projesi kapsamında açık ocak cevher üretimi ile yığın liç cevher zenginleştirme prosesin de kullanılacak olan proje için ÇED başvurusu 22.03.2022 tarihinde yapılmış olup bugün itibariyle Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığınca başvuru onaylanarak ilgili projeye ilişkin ÇED süreci başlamıştır.

İlgili projede 2022 yılı sonunda ÇED sürecinin sonuçlanması öngörülmektedir.

Şirketimiz ilgili projede, Kasım- Nisan ayları arasında bölgedeki kış şartları nedeni ile çalışılmamasına bağlı olarak; Jeoteknik çalışmalarının tamamlanma sürecinin uzaması, Arsa alım süreçlerinin halen devam ediyor olması ve Covid 19 salgınına bağlı olarak Faaliyetlerin tam zamanlı sürdürülememesi nedenlerinden dolayı üretimin 2023 yılı içerisinde başlaması öngörmektedir.

Ayrıca, sahada ve saha etrafında arama ve geliştirme sondajları devam etmektedir. Herhangi bir sonuç alındığında kamuoyu ile ayrıca paylaşılacaktır.

Kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla.

kozal koza altın i̇şletmeleri hisse analizi ve yorumları

KOZAL hissesinde son durum

KOZA ALTIN İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ, Türkiye’de altın aramak ve altın madenleri işletmek üzere kurulmuş Türkiye merkezli bir şirkettir. Şirketin 2012’nin 12 ayında yaklaşık 338.182 ons altın üretimi olmuştur. 31 Aralık 2012 itibariyle Türkiye genelinde Akdeniz ve Marmara bölgelerinde, Karadeniz bölgesinde, Orta ve Doğu Anadolu’da 53 işletme ruhsatı ve 406 arama ruhsatı vardı. Şirketin dört işletme madeni vardır: Ovacık’ta bir yeraltı madeni; Mastra ve Çukuralan’da hem yeraltı hem açık ocak madenciliği yöntemlerini kullandığı bir maden; Çukuralan’da hem yeraltı hem açık ocak madencilik yöntemlerini kullandığı bir maden ve Kaymaz’da bir açık maden.

KOZA hisselerine ÇED dopingi

KOZAA hisselerinde son durum

KOZA hisselerine ÇED dopingi

Koza KOZA ANADOLU METAL MADENCİLİK İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ, eski adıyla Koza Davetiye Mağaza İşletmeleri ve İhracat AŞ, ticari baskı sektöründe faaldir. 2008’de sona eren mali yılda kurşun, bakır ve çinko madenciliğini de faaliyetlerine eklemiştir. Baskı ürünleri davetiyeleri ve kartpostallar, defterler, takvimler, antetli kağıtlar, zarflar, kartvizitler ve kişisel ajandalar gibi kırtasiye ürünlerini içermektedir. KOZA ANADOLU METAL MADENCİLİK İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ, baskı ürünlerinin imalatı ve pazarlamasının yanında baskı ekipmanlarının ticareti ile de uğraşmaktadır. İştirakleri arasında KOZA ALTIN İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ, Bugün Televizyon Radyo ve Prdk. A.Ş., Yaşam Haber Ajansı Ltd. Şti, Keyland Turizm Seyh. ve Tic. A.Ş. ve ATP Havacılık Ticaret A.Ş. bulunmaktadır.

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi 

KOZA hisselerine ÇED dopingi

KOZA hisselerine ÇED dopingi

Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;
  • koza

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP