DOLAR 15,9693 0.77%
EURO 16,9112 0.38%
ALTIN 947,770,79
BITCOIN %
İstanbul
15°

AÇIK

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

megap’tan toptan satış bildirimi !

Megap’tan toptan satış bildirimi !

ABONE OL
16/12/2021 13:23
megap’tan toptan satış bildirimi !
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Megap’tan yapılan KAP duyurusuna göre  Eda Özhan’a toptan alış satış işlemleri kapsamında satış yapılacağı duyuruldu ne anlama geliyor?

Megap’tan toptan satış bildirim haberinin detaylarına göre yapılan KAP duyurusunda şu bilgilere yer verildi.

Mega Polietilen Köpük Sanayi Ve Ticaret A.Ş. (Şirket)’nin sermayesinin 38.000.000 TL’den 49.441.217 TL’ye artırılması dolayısıyla, ihraç edilecek toplam 11.441.217 TL nominal değerli payların, ortaklarının rüçhan haklarının kısıtlanması suretiyle, tahsisli olarak 1 TL nominal değerli pay için 8,82 fiyatla alıcı Eda Özhan’a Kurumumuz aracılığıyla (alıcı/satıcı üye) toptan alış satış işlemleri kapsamında satılacaktır.

Bu çerçevede satışa konu paylar, Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. nezdinde, 17.12.2021 tarihinde “Borsa’da işlem gören nitelikte” ihraç edilmektedir.

Satış işleminin 17.12.2021 tarihinde gerçekleştirilmesi öngörülmekte olup, alıcı ve satıcı taraflar, takas işlemini Borsa dışında gerçekleştireceklerdir.

Borsa dışında gerçekleştirilecek takas işlemi için alıcı ve satıcı taraflarca imzalanan ibranameler ilişikte sunulmuştur. 

Satışa konu paylar üzerinde devir veya satışı engelleyici rehin, haciz, teminat v.b. herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.

Söz konusu işlemin Borsanın Toptan Alış Satış işlemlerine ilişkin Prosedür kapsamında gerçekleştirilmesi hususunu değerlendirmelerinize sunarız.

Diğer Şirket haberleri

Megap Hakkında

MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ köpük levhalar üretmekte ve teslim etmektedir. Ambalaj, ayakkabı, deniz, otomotiv, promosyon, tıbbi ürünler, spor, tekstil ve inşaat ve izolasyon sektörleri için kapalı hücre polietilen levhalar sunmaktadır.

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi

paraajansı

Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;

  • MEGAP

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP