Senkron Güvenlik ‘te sermaye artırımı iptal ediliyor!

Paraajansi.com.tr
(Borsa ve yatırım için en güncel haberler.)

Senkron Güvenlik’te tahsisli sermaye artırımı başvurusu iptal edilecek Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş, tahsisli sermaye artırımı başvurusunun iptal edilmesi kararı aldı.

Senkron Güvenlik sermaye artırımı

Tahsisli sermaye artırımı

Halka açık ortaklıklarca (kitle fonlaması platformları aracılığıyla para toplayanlar hariç olmak üzere, payları halka arz edilmiş olan veya halka arz edilmiş sayılan anonim ortaklıklar) halka arz edilmeksizin sermaye piyasası araçlarının doğrudan yurt dışında ve/veya yurt içinde yerleşik kişilere borsa dışında tahsisli olarak ya da borsada toptan satışı ile yapılan bedelli sermaye artırımıdır.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimde…

‘2020 yılına ait olağan genel kurul toplantısında daha önce alınmış olan tahsisli sermaye artırımına ilişkin 14.06.2021 tarihli 2021/17 sayılı kararın iptal edilmesi görüşülmüştür. Bu kapsam da Sermaye Piyasası Kurulu’na yapılan tahsisli sermaye artırımımızın iptal edilmesine kararı verilmiş olup, önümüzdeki günlerde bedelli ve bedelsiz sermaye artırım başvuruları yapılması planlanmaktadır. İptale ve de yeni başvurulara ilişkin gerekli başvuru Sermaye Piyasası Kurulu’na yapılacak olup, KAP’ta da gerekli açıklama yapılacaktır.” denildi.

Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri Anonim Şirketi

Sektör:  İdari ve Destek Hizmet Faaliye

Faaliyet Alanı:  Yurtiçi ve yurtdışında elektronik güvenlik sistemlerinin keşif ve analizi, tasarımı, projelendirilmesi, montajı, satış öncesi ve sonrasında danışmanlık hizmetleriyle entegre çözümler sunmak

Pazar:  Yakın İzleme Pazarı

Dahil Endeksler:  

Kayıtlı Sermaye:  27.500.000

Ödenmiş Sermaye:  7.849.206

Halka Arz Tarihi:  26.02.2015

Halka Açıklık Oranı (%):  86

Hisse grafiği

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi

paraajansı Takip İçin üye olmayı unutmayın =>(Cafer Sadık BORAN)

2 1 oy
Beğendiniz mi?
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster