DOLAR 9,53090.34%
EURO 11,07600.17%
ALTIN 548,710,24
BITCOIN 560019-3,20%
İstanbul
15°

KAPALI

05:57

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sermaye Piyasalarında Halka Arz Süreci ve Şirketler ile Yatırımcılar için Püf Noktaları
  • Para Ajansı
  • Ekonomi
  • Sermaye Piyasalarında Halka Arz Süreci ve Şirketler ile Yatırımcılar için Püf Noktaları

Sermaye Piyasalarında Halka Arz Süreci ve Şirketler ile Yatırımcılar için Püf Noktaları

5 Mart 2021 - 15:07 15:07
Sermaye Piyasalarında Halka Arz Süreci ve Şirketler ile Yatırımcılar için Püf Noktaları
0

BEĞENDİM

KGK destekleyici eğitim kapsamında Meslekte Birlik eğitimleri devam ediyor.

Finansal Yatırımcılar Derneği, Eğitim ve Araştırma Komitesi Başkanı Dr. Murad Kayacan 5/6/7 Mart Tarihlerinde Şirketler ve Yatırımcılar için Halka arz süreçleri hakkında eğitim verecek.

İSMMMD, Kamu Gözetim Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu (KGK) tarafından uzaktan eğitim yöntemi ile bağımsız denetçiler için sürekli eğitim programları düzenleme konusunda yetki almış olup; Sermaye Piyasalarında Halka Arz Süreci ve Şirketler İle Yatırımcılar İçin Püf Noktaları  konulu ders açılmıştır.

Eğitim; KGK mevzuatına uygun olarak bağımsız denetçi meslek mensuplarımıza yönelik Destekleyici Eğitimdir. Dileyen meslek mensuplarımız da katılabileceklerdir.

Eğitime katılmak isteyen meslek mensuplarımızın, katılmak istedikleri programa aşağıdaki link aracılığıyla elektronik ortamda kayıt olup ücretlerini yatırmaları gerekmektedir. Eğitimi tamamlayanlara katılım sertifikası verilecektir.

21 krediden oluşan dersin saat ücreti 35 TL +  (%18) KDV


Dersler
05-06-07.03.2021         

Sermaye Piyasalarında Halka Arz Süreci ve Şirketler İle Yatırımcılar İçin Püf Noktaları     

10:00 – 17:00     

Dr. Murad KAYACAN

Banka Hesap Bilgilerimiz:
İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği İktisadi İşletme
Ziraat  Katılım Bankası
IBAN NO: TR22 0020 9000 0064 3745 0000 01

Randevu ve Rezervasyon için

Dr. Murad Kayacan

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi (Mekteb-i Mülkiye) Uluslararası İlişkiler bölümünden 1988 senesinde mezun olmuş ve akabinde Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsünde Bankacılık dalında master ve doktora programlarını da tamamlamıştır. 1989 senesinde İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nın açmış olduğu uzmanlık sınavını birincilikle kazanarak başladığı mesleki hayatında İMKB’nin o tarihteki tek piyasası olan Hisse Senetleri Piyasası’nda Eksper ünvanı ile atanmış olan Sn. Kayacan, ardından İMKB Vadeli İşlemler Piyasası Müdürlüğünün kuruluşu sırasında ilk birim personeli ve müdür vekili olarak görev yapmıştır. Bölüm müdürü olarak atandığı İMKB Araştırma Müdürlüğü görevinden hemen sonra Aralık 2011’e kadar da İMKB Eğitim ve Yayın Müdürlüğü’nde birim müdürü olarak çalışmaya başlamıştır. İMKB bünyesindeki 22 sene süren kamu hizmetinin sırasında kuruluş aşamasında İMKB Elektronik Alım Satım Projesinin (ELİT) hayata geçirilmesi projesinde görev aldığı gibi kuruluş aşamalarında İzmir Vadeli işlemler ve Opsiyon Borsası (İZVOB)’nda İMKB’yi adına Yönetim Kurulu üyeliğinde de bulunmuştur. İMKB’den ayrıldığı 2012 sene başından itibaren çok çeşitli finans ve reel sektör kurumlarında eğitim ve danışmanlık hizmetlerine başlamış olan Sn. Kayacan, A1 Capital Menkul Kıymetler A.Ş. bünyesine 2016-17’de Yönetim Kurulu üyesi olarak görev almıştır. Aynı zamanda T.C. Beykent Üniversitesinde çeşitli lisans ve yüksek lisans dersleri de vermekte olan Dr. Kayacan, SMMM/Bağımsız Denetçi ünvanları ile İstanbul Ticaret Mahkemelerinde finans ve sermaye piyasalarına ilişkin dosyalarda uzman bilirkişi olarak da görev almaktadır.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP