DOLAR 18,0851 0%
EURO 18,2647 -0.16%
ALTIN 1.019,87-0,15
BITCOIN 412484-2,18%
İstanbul
28°

AÇIK

KALAN SÜRE

spk 1 şirkete onay verdi halka arz oluyor!

Spk 1 şirkete onay verdi Halka arz oluyor!

ABONE OL
16/06/2022 21:02
spk 1 şirkete onay verdi halka arz oluyor!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Bir haftalık aradan sonra Spk 1 şirkete onay verdi bu şirket halka arz onayı aldı işte o şirket

Spk 1 şirkete onay verdi Halka arz oluyor! Halka arz onayı alan şirket hangisi?

spk 1 şirkete onay

Halka arz detayları

Spk 1 şirkete onay verdi Halka arz oluyor!

Yeni!

KCAER

Halka Arz Bilgileri

Halka Arz Tarihi :Hazırlanıyor…
Halka Arz Fiyatı/Aralığı :27,50 TL
Dağıtım Yöntemi :Oransal Dağıtım
Pay :46,750,000 Lot
Ek Pay :9,350,000 Lot
Aracı Kurum :QNB Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Bist Kodu :KCAER
Pazar :Yıldız Pazar
Spk 1 şirkete onay

Başvuru Yerleri 

Şirket Hakkında 

Kocaer Çelik San. ve Tic. A.Ş.

Kocaer Çelik sunduğu kalite, yarattığı güven ve ürün çeşitliliği ile enerji nakil hattı, güneş enerjisi alt yapısı, yapısal çelik, ulaşım, madencilik, tünel, gemi inşa, tarım, makine imalat, savunma sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren müşterilerine yüksek mukavemetli, özel kalitelerde, farklı ebatlarda, özel boy ve kesitlerde çelik profillerin üretimini ve bu ürünlerin satışlarını, ihracat, yurt dışı ve yurt içi dağıtım kanalları vasıtasıyla gerçekleştirmektedir.

Kocaer Çelik, demir-çelik sektöründe uzun çelik profil ürünlerinin üretimi için, Denizli’de 3.000 m2’lik bir alanda yıllık 18.000 ton üretim kapasitesi ile faaliyetlerine başlamıştır. O yıllarda üretimini tamamen yurt içi talepler doğrultusunda planlayan şirket, 1990 yılından itibaren gerek ihracat potansiyelini artırmak gerekse de hammadde tedariğini sağlayacak limanlara ve üretim tesislerine yakın olmak amacı ile 1996 yılında Aliağa’daki ilk tesisini kurmuştur.

İhracatın verdiği ivme ile 2008’de orta kesit, 2017’de de ultra hafif kesit ürünlerini ürettiği fabrikalarını devreye almış ve 800.000 ton/yıl çelik profil kapasitesine ulaşmıştır.6 kıtada 140 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile benzer ürün grubunda faaliyet gösteren yüksek kapasite sahibi üretici şirketler arasında EDDMİB’e göre en yüksek hacimde ihracat yapan firma konumundadır.

Çelik profil ürünlerin nihai kullanım alanına yönelik; kaynaklı imalat, talaşlı imalat, soğuk şekillendirme ve sıcak daldırma galvaniz operasyonları ile katma değer yaratılarak nihai kullanıma yönelik ürünler ve hizmetler sunmaktadır.

85.000 m2’si kapalı olmak üzere toplam 280.000 m2 alanda; 3 Çelik Profil Fabrikası, 1 Galvaniz Fabrikası ve 1 Servis Merkezi Tesisi ile kendi segmentinde 12.000 üzerinde ve 60’a yakın farklı kalitede kimyasal kompozisyon içeren çeşitli cins, ebat ve kalınlıklarda en geniş ürün çeşitliliğine sahiptir.

Çelik profil üretimi, Servis Merkezi bünyesinde imalat ve Galvaniz Fabrikası içerisinde sıcak daldırma galvaniz kaplama hizmetleri ile entegre olan tek tesistir.

Kocaer Çelik, Aliağa A2 fabrikası sahası içerisinde 100 bin ton/yıl daldırma kapasiteli Galvaniz Fabrikasını 2022 yılı başında devreye almıştır.

Dağıtım ağını genişletmek amacıyla gerçekleştirilen yatırımlar kapsamında Birleşik Krallık bölgesinde faaliyet göstermek amacıyla kurulan MYMETAL dağıtım ağı, uluslararası ticarette KOCAER markasını temsil eden önemli kanallardan biri haline gelmiştir.

Ege Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçı Birliği (EDDMİB) Raporu’nda 2018, 2019, 2020 ve 2021 yıllarında ihracat tutarı olarak en yüksek çelik profil ihracatı yapan firma konumundadır.

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Twitter takip için => twitter 

Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi

Sitemize üye olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın => paraajansı Yeni alınan ekonomik tedbirleri Yeni alınan ekonomik tedbirleri

spk 1 şirkete onay verdi halka arz oluyor!

Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP