DOLAR 17,2306 1.49%
EURO 17,5704 0.44%
ALTIN 964,350,18
BITCOIN 3497120,97%
İstanbul
27°

AÇIK

KALAN SÜRE

spk 3 arza onay verdi işte onay alan şirketler!

SPK 3 arza onay verdi işte onay alan şirketler!

ABONE OL
15/04/2022 10:20
spk 3 arza onay verdi işte onay alan şirketler!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

SPK son dönemlerin en yoğun halka arz dalgasına imza attı. 3 arza birden onay verdi işte halka arz onayı alan şirketler burda.

SPK 3 arza onay verdi işte onay alan şirketler! SPK son dönemlerin en yoğun halka arz dalgasına imza attı. 3 arza birden onay verdi işte halka arz onayı alan şirketler

SPK 3 arza onay verdi

Kimtek halka arz detayları

Halka arz olacak paylar ne kadar?

Kimteks halka arzında 24,75 milyonu ortak satışı, 8,25 milyonu ise sermaye artırımıyla toplam 33,000,000 lot satışa sunulması planlanmaktadır. Talep gelmesi halinde ise 4.950.000 ek lot satışı planlanmakta.

Halka Arz Tarihi :Hazırlanıyor…
Halka Arz Fiyatı/Aralığı :22,50 – 24,00 TL
Dağıtım Yöntemi :Oransal Dağıtım
Pay :33,000,000 Lot
Ek Pay :4,950,000 Lot
Aracı Kurum :Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş.
Bist Kodu :KMPUR
SPK 3 arza onay verdi

Kimteks Poliüretan San. ve Tic. A.Ş.

Kimpur (Kimteks Poliüretan) 1983 yılında suni deri, ayakkabı tabanı, kauçuk, yapıştırıcı ve boya gibi farklı sektörlere hammadde sağlamak amacı ile kurulmuş ve 1999 yılında ‘Poliüretan Sistem Evi’ yatırımı ile ayakkabı, otomotiv, mobilya, yapı ve inşaat sektörlerine yönelik poliüretan sistemlerinin üretim, satış ve dağıtımına başlamıştır.

Kimpur 2015 yılı itibari ile bölünerek distribütörlük ve dağıtım iş kollarındaki faaliyetlerini Kimteks Kimya çatısında bırakıp, poliüretana odaklanmak üzere Kimteks Poliüretan San. Ve Tic. A.Ş olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

46 milyonluk yatırım haberi hisseyi hareketlendirdi!Türkiye’nin ilk yüzde yüz yerli poliüretan sistem üreticisi olarak, teknoloji ve Ar-Ge yatırımları ile müşterilere özel çözümler üretmeyi sürdürmektedir.

“Kimpur” markasıyla Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş., sürekli gelişim, insan kaynakları yatırımı, değişime uyum sağlama kabiliyeti ve tüm paydaşları ile kurmuş olduğu güçlü iletişim ağlarını, kalite ve hizmet anlayışının yapı taşları olarak benimsemiştir. Bu hedefleri yerine getirirken, doğaya ve insan sağlığına özen göstermeyi de ilke olarak edinmiştir.

Kimpur, başarısını ve lider konumunu, tedarikçilerinin, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda sürekli kılmayı hedeflemektedir.

BMS Birleşik Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Halka Arz Tarihi :Hazırlanıyor…
Halka Arz Fiyatı/Aralığı :17,50 TL
Dağıtım Yöntemi :Eşit Dağıtım
Pay :10,875,000 Lot
Aracı Kurum :Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.
Bist Kodu :BMSTL
SPK 3 arza onay verdi

Bms Birleşik Metal San. ve Tic. A.Ş.

Temelleri 1968 yılına dayanan BMS Tel, 1999 yılında demir çelik sektöründe faaliyet göstermek üzere İstanbul’da kurulmuştur. İlk olarak ticaret yaparak faaliyet gösteren BMS Tel, nervürlü inşaat demiri toptan ve perakende satışına odaklanmıştır. Firma 2011 yılında tarihinin en yüksek ticaret tonajına ulaşıp yaklaşık 180.000 ton/yıl demir çelik ticaretiyle sektörde kendini ispatlamış ve önemli bir yer edinmiştir.

BMS Tel, 2012 yılında ülke ekonomisine daha fazla katkıda bulunmak amacıyla Kocaeli Dilovası Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.000 m2 alan üzerinde galvanizli çelik tel üretim tesisi yatırımı yaparak sanayiciliğe adım atmış ve üretim faaliyetlerine başlamıştır. 2012 ile 2017 yılları arasında tek üretim hattıyla yıllık ortalama 20.000 ton galvanizli çelik tel üretimi yaparak sektörde kendine yer edinmiş ve avrupa ülkeleri başta olmak üzere 20’den fazla ülkeye ihracat yapar konuma gelmiştir.

Uluslararası bir firma olma yolunda hızla ilerleyen BMS Tel, 2017 yılında 2. üretim hattını devreye almış, üretim kapasitesini yıllık yaklaşık 60.000 tona çıkartmıştır. Yeni üretim hattının sağladığı teknolojik avantajlar ve geliştirdiği know-how ile birlikte katma değerli ürünlere ağırlık veren BMS Tel, 2018 ve 2021 yılları arasında hız kesmeden faaliyetlerini sürdürmüş, enerji, tarım, inşaat, otomotiv gibi önemli sektörlere hammadde sağlayan, avrupa, kuzey ve güney amerika ülkeleri başta olmak üzere 45 ülkeye ihracat yapan, Türkiye’nin lider tel üreticilerinden biri haline gelmiştir.

onay bekleyen halka arzlar gözler spk’da !Teknolojik yatırımlara durmaksızın devam eden, yenilikçi bakış açısı ile AR-GE çalışmalarının sürekliliğine özen gösteren ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutmayı prensip haline getiren BMS Tel, avrupa’nın en kaliteli telini üretme ve bir dünya markası olma yolundaki hedefine doğru emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

İmaş Makine Sanayi A.Ş.

Halka Arz Tarihi :Hazırlanıyor…
Halka Arz Fiyatı/Aralığı :15,00 TL
Dağıtım Yöntemi :Eşit Dağıtım
Pay :14,000,000 Lot
Aracı Kurum :A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Bist Kodu :IMASM
Pazar :Ana Pazar
SPK 3 arza onay verdi

İmaş Makine Sanayi A.Ş.

İttifak Holding bünyesinde 1989 yılında yüksek kalite ve teknoloji ile makine ve ekipman üretmek üzere kurulan İmaş, tahıl değirmenciliğinde Milleral, yem fabrikalarında Viteral, şeritli testere sektöründe Cuteral, çelik yapı sektöründe Steral ve satış sonrası hizmetlerde ise ProSupport markalarıyla faaliyet göstermekte, profesyonel idari ve teknik kadrolarıyla bu sektörlere değer katmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana dünyada 100’den fazla ülkede anahtar teslimi un ve yem fabrikası kuran ve binlerce testere tezgahı üreten şirket, “önce güven” ilkesiyle müşterilerine hizmet vermekte, yüksek kalite anlayışı ve hızlı satış sonrası hizmetiyle iş ortaklarının memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Makine imalat sektöründe AR-GE’ye en çok yatırım yapan ilk 10 firma arasında yer alan firma, kurumsal mühendislik birikiminin yansıması olan son teknolojiyle donatılmış, sektörünün ilk AR-GE Merkezi ile müşterilerine kaliteli ve inovatif ürünler sunmaktadır.

Birbirini tamamlayan sektörlerde üretim yapması sayesinde iş ortaklarına anahtar teslimi entegre fabrika çözümleri sunan İmaş, ürettiği makine ve ekipmanların kalitesini hem bünyesindeki kalite güvence birimleri ile her adımda titiz bir şekilde kontrol etmekte hem de dünyaca kabul görmüş kalite belgeleriyle kalitesini garanti altına almaktadır.

Türkiye’nin En Büyük 1000 İhracatçısı arasında yer alarak hedeflerine emin adımlarla ilerlemenin gururunu yaşamaktadır.

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi

paraajansı Takip İçin üye olmayı unutmayın =>

SPK 3 arza onay verdi SPK 3 arza onay verdi SPK 3 arza onay verdi SPK 3 arza onay verdi

Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;

  • halka arz

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP