DOLAR 16,1145 0.21%
EURO 17,3077 -0.18%
ALTIN 963,64-0,25
BITCOIN 4846923,63%
İstanbul
20°

AÇIK

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

spk bu haftaki bülteninde ceza oldu yağdı!

SPK bu haftaki bülteninde ceza oldu yağdı!

ABONE OL
18/03/2022 09:32
spk bu haftaki bülteninde ceza oldu yağdı!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

SPK tarafından yapılan açıklamaya göre birçok kişi ve kuruma idari para cezası uygulanmasına karar verildiği duyuruldu. SPK bu haftaki bülteninde ceza oldu yağdı!

SPK bu haftaki bülteninde ceza oldu yağdı!

KPMG Bağımsız Denetim ve SMMM A.Ş. hakkında yapılan inceleme sonucunda aşağıdaki idari para cezalarının uygulanmasına karar verilmiştir.

31.12.2020 yıllık finansal raporlarının eksik bildirilmesi ve 30.06.2021 tarihli ara dönem finansal raporlarının Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) zamanında bildirilmemesi nedeniyle Sermaye Piyasası Kanunu’nun (SPKn.) 14’üncü maddesinin ikinci fıkrası uyarınca sorumluluğu bulunan Umpaş Holding A.Ş.’nin (Şirket) yönetim kurulu üyeleri hakkında yapılan inceleme sonucunda aşağıdaki tabloda yer alan idari para cezalarının uygulanmasına karar verilmiştir.

zmir Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş. (IZFAS) pay senedi piyasasında 23.03.2021-29.03.2021 döneminde gerçekleştirilen işlemler ile ilgili olarak yapılan inceleme sonucunda, aşağıdaki tabloda yer alan idari para cezasının uygulanmasına karar verilmiştir.

Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. (GEREL) tarafından 17.12.2021 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yapılan özel durum açıklamasının öncesinde GEREL pay piyasasında gerçekleştirilen işlemler ile ilgili olarak yapılan inceleme sonucunda, aşağıdaki tabloda yer alan idari para cezasının uygulanmasına karar verilmiştir.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BJKAS), Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BRISA) ve Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. (TKNSA) pay piyasalarında gerçekleştirilen işlemler ile ilgili olarak yapılan inceleme sonucunda, aşağıdaki tabloda yer alan idari para cezalarının uygulanmasına karar verilmiştir.

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (MSGYO) tarafından 21.10.2020 tarihinde pay Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yapılan özel durum açıklamasının öncesinde MSGYO pay piyasasında gerçekleştirilen işlemler ile ilgili olarak yapılan inceleme sonucunda, aşağıdaki tabloda yer alan idari para cezalarının uygulanmasına karar verilmiştir.

bu haftaki bülteninde

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi bu haftaki bülteninde

Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP