DOLAR 15,9686 0.73%
EURO 16,9080 0.34%
ALTIN 947,350,75
BITCOIN 4806753,47%
İstanbul
15°

AÇIK

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

bu halka arzın fiyat istikrarı sona erdi!

Bu halka arzın fiyat istikrarı sona erdi!

ABONE OL
20/11/2021 14:26
bu halka arzın fiyat istikrarı sona erdi!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Bu halka arzın fiyat istikrarı sona erdi! Halka arz sürecini tamamlayıp 21 Ekim perşembe günü ilk işlem gününe başlayan ANGEN’in 30 günlük fiyat istikrarı 19 Kasımda sona ardi.

Bu halka arzın fiyat istikrarı sona erdi!

Halka arzdan sorumlu kurum olan Ak Yatırımın konuyla ilgili KAP açıklaması;

Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Araştırma Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.’nin halka arz edilen payları 21 Ekim 2021 tarihinden itibaren BİST Yıldız Pazar’da işlem görmeye başlamıştır. İzahnamede Kurumumuz aracılığı ile gerçekleştirilmesi planlanan fiyat istikrarı sağlayıcı işlemler için ilan edilen 30 günlük süre 19 Kasım 2021 tarihinde sona ermiştir. Şirket paylarının BİST’te işlem görmeye başlamasını takiben geçen 30 günlük süre içerisinde Şirket payları üzerinde fiyat istikrarı işlemleri gerçekleştirilmiştir. 

Fiyat istikrarı nedir?

Para politikasının uzun dönemli temel amaçlarına (büyüme ve istihdam) yönelik olarak ekonomik birimlerin karar alma süreçlerinde etkili olmayacak ölçüde düşük ve istikrarlı bir enflasyon oranını ifade eder.

Anatolia Tanı hakkında

Anatolia Geneworks, moleküler biyoloji alanında Real-Time PCR, Nükleik Asit izolasyonu, DNA dizileme gibi tekniklerin diyagnostik veya araştırma amaçlı kullanımını sağlayan kitler, cihazlar ve yazılımlar geliştirmek ve bu yolla yüksek kaliteli, uygun maliyetli, kullanıcı dostu, sistemler oluşturmakla ilgilenmektedir. Ar-Ge firması kimliğini hep ön planda tutan Anatolia, hedeflediği yüksek kaliteli sistemleri, hem kendi ürettiği kitler, hem özel OEM anlaşmalarla ürettirdiği cihazlar, hem de bu cihazlar üzerinde gerçekleştirdiği entegrasyon çalışmalarıyla oluşturur.”

Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP