DOLAR 16,3575 1.73%
EURO 17,5131 1.05%
ALTIN 973,510,77
BITCOIN 4858222,43%
İstanbul
23°

AZ BULUTLU

03:39

İMSAK'A KALAN SÜRE

bu hisse haftaya temettü dağıtacak!

Bu hisse haftaya temettü dağıtacak!

ABONE OL
24/12/2021 13:19
bu hisse haftaya temettü dağıtacak!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Borsa İstanbul’da bir çok hisse temettü dağıtıyor… Bu hisselerin bazıları yatırımcılar tarafından çok aranan hisseler arasında Borsa İstanbul’da temettü dağıtacak bu şirket hangisi? Temettü dağıtması kesinleşen bu hissenin temettü verimi ne kadar? Bu hissenin nakit temettü miktarı ne kadar?

Bu hisse haftaya temettü dağıtacak

ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş. #ARDYZ 

Sektör:  Bilişim ve Yazılım

Faaliyet Alanı:  Şirketin ana faaliyet konusu bilişim teknolojileri ve buna bağlı altyapı yatırımları olup her türlü bilgisayar yazılımı, donanımı, bilişim, iletişim, telekomünikasyon, internet ve sistem entegrasyonu alanlarında geliştirme, üretim, mühendislik, müşavirlik ve Ar-Ge, projesi çalışmaları yapmak;

her türlü teknik destek, bakım, tamir, servis, montaj hizmetlerini yürütmek, gerektiğinde bunlarla ilgili teknik servisler kurmak, tüm bilişim teknolojisi geliştirme hizmetlerini üretmek, pazarlamasını yapmak, belgelendirme süreçlerini yürütmek, danışmanlık ve müşavirliğini yapmak; yurt içi ve yurt dışı alım ve satımını yapmak.

Bilgisayar Yazılımları, Bilgisayar donanımları, Bilgisayar ağlan, Telekom ağları, haberleşme sistemleri, kablosuz ağ cihazları, kablolu veya kablosuz veri iletişim cihazları, uydu cihazları, yerel ve geniş alan ağları, kablolama ve network cihazlarının geliştirilmesi, üretimi, kurulumu, bakım onarım, teknik servis, internet servisleri, ham madde, mamul, yarı mamul ile sarf malzemeleri, yedek parçaları ve bunların montajı, makine ekipman ve cihazların temsilciliğini almak, Elektronik veya mekanik güvenlik sistemleri, sistemlerle ilgili analiz ve fizibilite tasarımı, anten sistemlerinin malzeme ve yedek parçalarının yurt içinde ve yurt dışında alışını ve satışını yapmak, kiralamak. Bu alanlarda Projelendirme ve danışmanlık hizmetleri sunmak, ihale komisyonuna teklif vermek, taahhütlerde bulunmak.

Savunma ve Korunma Teknolojileri, Güvenlik ve Kamera Sistemleri, Sağlık Bilişim Sistemleri, Enerji Teknolojilerinin yazılım ve donanımın geliştirilmesi ve üretilmesi, yedek parçalarının imalatı, bakım, onarım ve teknik desteğini sağlamak, danışmanlığını ve müşavirliğini yapmak, yurt içi ve yurt dışı alım satımını yapmak, Avrupa Birliği, Tübitak, Kosgeb, Üniversiteler, Teknoparklar, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile ortak Araştırma- Geliştirme (Ar-Ge) projelerini yürütmek ve danışmanlığını yapmak. Her konuda ihtiyaç duyulan teknolojik Ar-ge faaliyetleri ile ilgili teknoloji transferi yapmak. Ulusal ve uluslararası ürün ve hizmet üretimi yapan firmaların teknik müşavirliğini, mümessilliğini, acenteliğini, distribütörlüğünü, yetkili satıcılığım yapmak, resmi ve özel sektörde konusuyla ilgili her türlü ihalelere girmek, ulusal ve uluslararası firmalar ile iş birliği yapmak, Her türlü Belgelendirme (TS EN ISO IEC, CE, vb.) süreçlerini yürütmek ve danışmanlığını yapmak.

Pay Başına Temettü (TL): 0,0017₺

Temettü Verim Oranı: 0,03%

Temettü Dağıtım Tarihi: 30.12.2021

Pazar:  Yıldız Pazar

Dahil Endeksler:  XU100, XUTUM, XUTEK, XBLSM, XYUZO, XSIST, XHARZ, X100S, XYLDZ, XTKJS, X100C, XKTUM, XK100, XK050, XK030, XK030EA

Kayıtlı Sermaye:  170.000.000

Ödenmiş Sermaye:  170.000.000

Halka Arz Tarihi:  29.01.2020

Halka Açıklık Oranı (%):  75

paraajansı Takip İçin üye olmayı unutmayın =>(Cafer Sadık BORAN)

Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP