Hisse Borsa

Son dakika hisse borsa haberleri ve hisse borsa haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. hisse borsa ile ilgili 43 haber listeleniyor.

Hisse Borsa Haberleri

Şirketler Temettü Yarışında! Hisse Düşüşte Temettü Çıkışta!

Temettü dağıtımları yatırımcıların heyecanla beklediği haberlerden. Bu hafta da temettü haberleri arka arkaya geliyor! Bu şirketin hissesi düşüşte tem...

Bu Hafta Temettü Haftası! 3 Şirket Daha Temettü Dağıtacak!

Önümüzdeki hafta temettü açısından çok zengin. Tam 3 şirket daha temettü tarihini açıkladı! Yatırım, turizm, uzay ve savunma teknolojileri. Bu şirketl...

25.000 Lot Satış! Şirket Duyurdu!

Çimento fabrikası hisselerinden 25.000 lot satış geldi! Satış kim tarafından yapıldı? Şirketteki pay oranı nasıl etkilendi? Tüm detaylar haberimizde.

Elektrik Şirketi Duyurdu! İhale Bedeli 2 Milyon Dolar!

Elektrik şirketi 2 milyon dolarlık ihaleye girdi! İhale konusu ne? Süreç ne durumda? Taraflar kim? Tüm detaylar haberimizde.

TABGD Borsada! İşlem Tarihi Açıklandı!

Halka arz sürecini tamamlayan şirket borsada işlem görmeye başlayacak. İşlem tarihi belli oldu! İlk işlem günü, borsa kodu ve daha fazlası.

Toptan Satış! 1.5 Milyon Lot Satış İşlemi!

Holding, turizm şirketi paylarından 1.5 milyon lot değerinde alış işlemi yaptı! Toplam işlem tutarı ne oldu? Taraflar kim?

Enerji Şirketi Milyarlık İhale Aldı! Sektör Canlanıyor!

Enerji şirketi 1.5 milyar liralık ihale aldı! İhale kapsamında iş sözleşmesi bugün imzalandı! İşte tüm detaylar haberimizde.

Tam 29 MİLYON Lot Alış! Şirket Duyurdu!

İşletme firmasından 29 milyon lotluk alış işlemi gerçekleşti! Şirket Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) duyurdu. İşte tüm detaylar.

Enerji Şirketi 2 Milyon Dolarlık Sipariş Aldı!

Enerji şirketi 2 milyon dolara yakın bedelde sipariş aldığını duyurdu! Müşteri kim? Tüm sipariş detayları haberimizde yer alıyor.

12.000.000 Lot Kurumsal Yatırımcıya Satıldı! Hisse Tavan!

Gıda şirketinden 12.000.000 lot satış geldi! Sermayenin %9,26'sına eşit pay satışı gerçekleştirildi. Hisse tavan! Detayalar haberimizde.

Geçen Hafta Yabancılar Neler Aldı Neler Sattı?

Borsada yabancı yatırımcı sayısı azımsanmayacak kadar fazla. Doğal olarak bu yatırımcılarında hareketleri borsa için dikkat çekici unsurlardan oluyor....

Bir Olağan Bir Olağanüstü! Haftanın İlk Genel Kurulları!

Önümüzdeki haftanın ilk genel kurulları belli oldu! Kar dağıtımı kararı alınacak mı? Kurullar ne zaman? İşte tüm detaylar haberimizde.

Demir Çelik Sanayinden Büyük Haber! 2 Milyon Lot Alış!

Demir çelik şirketinden 2 Milyon lot değerinde alış işlemi gerçekleştirildi! Kaçtan alındı? Hangi şirket? Tüm detaylar haberimizde.

1000 Lotunuz 2000 Lot Oldu! Süreç Tamam!

Bedelsiz sermaye artırımı gerçekleşti! %100 bedelsizin ardından 1000 lotunuz tam 2000 lot! Şirket bedelsiz sermaye artırımı detaylarını KAP'ta duyurdu...

Beklenti Aşağı Yönlü! %53 Düşüş!

Bilanço tahminlerinin geldiği bu günlerde en çok beklenenlerden biri şirketlerin bilanço açıklama tarihleri. Bilanço tahminlerini genele vurduğumuzda...

Yeni Bilançoda %76 Artış! Beklentiler Yüksek!

2023 yılı 9 aylık bilanço beklentileri ve tahminleri açıklanmaya başladı. Halk Yatırım Menkul Değerler de 2023 3. çeyrek bilanço tahminlerini yayınlad...

Dev Portföy Şirketi 1 Milyon Lot Teknoloji Hissesi Aldı!

Portföy şirketinden 1 milyon lotluk dev hisse alışı geldi! 1 milyon lot teknoloji hissesi alan şirket kim? Toplam tutar ne oldu? Pay oranları nasıl de...

Tam 2 Milyon Euro Değerinde Anlaşma İmzalandı!

Enerji şirketi 2 milyon Euro değerinde anlaşma imzaladı! Anlaşanın tarafları kimler? Anlaşama konusu ve tüm detaylar haberimizde.

%200 Bedelsiz SPK Yolunda! 500 lot 1500 lot Olacak!

Şirket %200 bedelsiz sermaye artırımı kararı almıştı. Bugün SPK başvurusu yapılacak! 500 lotunuz tam 1500 lot olacak! İşte bedelsizin tüm detayları.

VRGYO Halka Arzı Pahalı mı? Bu Fiyattan Alınır mı?

Halka arz başlı başına zaten çok konuşulan bir konu. Son günlerde halka arzlar artışta ve daha da dikkat çekiyor. VRGYO da bugün talep toplamaya başla...

Şişecam Projesinde Yeni Anlaşma! Enerji Şirketi 317 Milyonluk Anlaşma İmzaladı!

Şişecam'ın çalışmaları devam eden projesine enerji şirketi de dahil oluyor! Proje kapsamında 10 milyon Euro değerinde anlaşma imzalandı!

Enerji Şirketi Yeni Anlaşma Yolunda! Anlaşma Bedeli Saklı!

Enerji şirketi yeni bir anlaşma yolunda! Müşterinin isteği doğrultusunda anlaşma imzalanana kadar anlaşma bedeli gizli kalacak.

Şirket 8 Milyonluk İhale Aldı! Sözleşme de İmzalandı!

Bilişim şirketi 8 milyonluk ihaleyi kazandı! İhale sonrasında sıra sözleşmeye geldi, sözleşme imzalandı!

BİST Duyurdu! Bu 4 Hisse Yasaklı!

Borsa İstanbul tam dört hisseye tedbir geldiğini duyurdu! Tedbirler neler? Ne kadar sürecekler? Tüm detaylar haberimizde.

SPK Kapısı Aşınıyor! %1125 Bedelsiz ile 100 lotunuz Tam 1225 LOT olacak!

Şirket bedelsiz sermaye artırımda adeta yarışıyor. SPK'ya bir bedelsiz başvurusu daha yapıldı. Bu kez tam %1125 bedelsiz artırım başvurusu!

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz