DOLAR 16,7818 0.04%
EURO 17,5468 0.22%
ALTIN 974,02-0,19
BITCOIN 3238920,46%
İstanbul
25°

AÇIK

KALAN SÜRE

konya kağıt halka arz sonuçları açıklandı!

Konya Kağıt halka arz sonuçları açıklandı!

ABONE OL
22/11/2021 11:55
konya kağıt halka arz sonuçları açıklandı!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Konya Kağıt halka arz sonuçları açıklandı! Şirket tarafından KAP’a yapılan açıklamada halka arz sonuçları açıklandı! Tüm detaylar…

Konya Kağıt halka arz sonuçları açıklandı!

Konya Kağıt halka arz sonuçları;

 Bağlı Ortaklığımız Konya Kağıt San.ve Tic.A.Ş paylarının halka arzı 18-19 Kasım 2021 tarihlerinde “Sabit Fiyatla Talep Toplama” yöntemi ile gerçekleştirilmiş olup, halka arz sonuçları yetkili aracı kuruluş olan Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş tarafından 22.11.2021 tarihinde (bu gün) ilan edilmiştir.

 Halka arz sonuçlarına göre, Yurt İçi Bireysel Yatırımcılara tahsis edilen tutarın yaklaşık 2,5 katı, Yüksek Başvurulu Yatırımcılara tahsis edilen tutarın yaklaşık 7,6 katı ve Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılara tahsis edilen tutarın yaklaşık 4,7 katı talep     gelmiş olup, ihraç edilen payların tamamı satılmıştır.

Konya Kağıt halka arz sürecine ilişkin Bera Holding’ten açıklama yapılmıştı!

  • Bağlı Ortaklığımız Konya Kağıt Sanayi Ticaret A.Ş. Paylarının Halka arzı kapsamında 01.07.2021 tarihinde  izahname onayı için Sermaye Piyasası Kuruluna ve borsa kotasyon işlemleri için Borsa İstanbul A..Ş’ye başvuruda bulunulduğu aynı tarihte Kamuyu Aydınlatma Platformunda duyurulmuştu.
  • Sermaye Piyasalarında mevcut konjonktürel durumun yeniden değerlendirilmesi sonucu, Konya Kağıt Sanayi Ticaret A.Ş. Paylarının halka arzının 30.06.2021 tarihli mali tablolar esas alınarak yenilenmesinin daha uygun olacağı değerlendirilmiş olup, bu kapsamda Sermaye Piyasası Kurulu ve Borsa İstanbul A.Ş.’ne müracaat edilmiştir.

Konya Kağıt hakkında

Konya Kağıt San. ve Tic. A.Ş. sektöründe 31 yıllık geçmişi, bilgi birikimi, etik değerlere bağlılığı, insan ve hayvan haklarına saygılı yaklaşımı, çevre duyarlılığı yüksek, kendini sürekli eğiten ve günün şartlarına göre ye­nileyen, teknolojik bilgi birikimi üst seviyede, yetiştirdiği güçlü kadrosuyla birlikte hissedip düşünebilen, çalıştığı yayınevi ve matbaalan iş ortaklan olarak gören ve onlara yönelik özel ürün üreterek değer artışı yaratan bir anlayışla hizmet vermektedir

Futürolojik yaklaşımlarla geleceği hayal edip, bunu de­ğişik senaryolarla analiz ederek, gelecekteki olası ge­lişme ve dünya trendlerini öngörerek stratejilerimizi be­lirlemekteyiz. Bu bize gelişim ve değişim konusunda hızlı adaptasyon ve esneklik kazandırmaktadır.

Konya Kağıt A.Ş. FSC -CoC Forest Stewardship Council bel­gesine sahip olup, bu belge ile doğal ormanlan korumayı ve or­man yaşamının ve ekosistemin bozulmasını engellemeyi, çevreye zararlı böcek ilacı kullanımını azaltmayı, genetiği değiştirilmiş ağaç kullanmamayı, ormanların çevresinde yaşayan yerel halkların yaşa­mına, bitki ve hayvan haklarına saygılı olacağını taahhüt etmiştir.

İhracat stratejimiz “Global düşün, yerel uygula” dır.

Kağıt üretimlerimizin % 97’sini kopuksuz bobin olarak üretmekte ve kendi rekorlarımızı yenilemekteyiz.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi. “Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder. “

Bir ülkenin kalkınması için en öncelikli konu eğitim ve donanımlı insan gücüdür. Bugün dünyada eğitime yatırılan paradan daha hızlı geri dö­nüşü olan başka bir ürün veya hizmet yoktur.

Ülkemizin geleceği eğitimli, yetişmiş genç nüfusla olacak ise. “KAĞIT SANAYİ’ bunun vazgeçilmez bir parçasıdır.

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi – https://paraajansi.com.tr/

Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;

  • halka arz

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP