DOLAR 16,7718 0.04%
EURO 17,5007 0.07%
ALTIN 976,140,03
BITCOIN 3207860,25%
İstanbul
23°

AÇIK

KALAN SÜRE

aztek teknoloji halka arz oluyor tüm detaylar!!

Aztek Teknoloji halka arz oluyor tüm detaylar!!

ABONE OL
02/12/2021 17:10
aztek teknoloji halka arz oluyor tüm detaylar!!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Teknoloji şirketleri halka arz oluyor. Aztek Enerji halka arz oluyor. Aztek Enerji taslak izahname bilgileri? Aztek Enerji SPK’dan onay alır mı? Aztek Teknoloji halka arz oluyor tüm detaylar!! Tüm detaylar haberimizde….

Aztek Teknoloji halka arz oluyor tüm detaylar!!

Halka arz olacak paylar ne kadar?

20.000.000 edet hisse sermaye artırım yoluyla 5.000.000 adet hissede mevcut pay satışı şeklinde gerçekleşecek. Toplamda 25.000.000 adet hisse halka arz edilmesi planlanıyor. Şirketin halka açıklık oranı %25 olacaktır.

Rainbow halka arz sonuçlarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Borsa İstanbul’da hangi pazarda işlem görecek?

Şirket hissenin Ana Pazarda işlem görmesi için başvuruda bulunacağını taslak izahnamede belirtmiştir.

Halka arz yöntemi nasıl olacak?

Halka arz edilecek paylar için 3 (üç) iş günü boyunca talep toplanması planlanmaktadır. Yöntem olarak yurtiçi bireysel yatırımcılar için oransal dağıtım yöntemi kullanılması planlanıyor.

Aracı kurum hangisi?

Taslak izahnamade yapılan açıklamada halka arz satış Deniz Yatırım a.ş. ve QNB Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş ile sabit fiyat ile talep toplama ve en iyi gayret aracılığı yöntemi ile gerçekleşmesi bekleniyor.

Konsorsiyum lideri: Deniz Yatırım a.ş. ve QNB Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş 

Halka arz geliri ile ne yapılacak?

Şirketimiz faaliyetlerinin potansiyel yatırım fırsatları değerlendirilerek büyümenin sürdürülmesi, Şirket’in ileriye dönük planları çerçevesinde işletme sermayesinin güçlendirilmesi ve mağazalaşmanın artırılması konularında kullanacaktır.

Şirket, gerçekleştirilecek halka arzdan elde edeceği gelir ile marka ve coğrafi bazda büyüme ve karlılığını artırma hedefindedir.

Şirket, halka arzdan elde edeceği gelirin %25-%30′unu başta Rusya’daki bağlı ortaklığın faaliyetlerinin büyütülmesinde ve potansiyel büyüme fırsatlarının değerlendirilmesinde kullanılması hedeflenmektedir.

Şirket, halka arzdan elde edeceği gelirin %55-%65‘ini işletme sermayesi ihtiyacının karşılanması için kullanmayı planlamaktadır. Yeni tedarikçilerle distribütörlük anlaşmaları yapılması, halihazırda çalıştığı tedarikçilerle var olan iş kapsamının genişletilmesi ve dağıtım kanallarının çeşitlendirmesi gibi Şirket’in orta vadede hedeflediği projeler göz önüne alınarak Şirket’in ileriye dönük fırsatları değerlendirebilmesi için işletme sermayesinin hedeflenmektedir. güçlendirilmesi

Şirket, halka arzdan elde edeceği gelirin %10- %15′lik kısmını uygun şartların oluşması durumunda mevcut mağaza(lara) ck olarak başta büyük şehirlerde olmak üzere mağaza sayısını arttırılması için kullanması hedeflenmektedir.

Şirketin finansal bilgileri;

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi

Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP