DOLAR 16,1513 1.3%
EURO 17,3362 1.61%
ALTIN 964,771,71
BITCOIN 473221-1,38%
İstanbul
22°

AZ BULUTLU

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

smartiks’te kan değişimi!

Smartiks’te kan değişimi!

ABONE OL
25/01/2022 12:17
smartiks’te kan değişimi!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geçtiğimiz günlerde Mad Yazılım tarafından satın alınan ve Borsa İstanbul’da halka açık bir şekilde işlem gören Smartiks’te istifa eden Yönetim Kurulu üyelerinin yerine yenileri geçti. Detaylar…

Smartiks’te söz konusu görev değişimine ilişkin yapılan KAP duyurusunda şu bilgilere yer verildi

Şirketimiz 24.01.2022 tarihli ve 2022/05 sayılı Yönetim Kurulu Kararı’nda 


Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sn. Neval Önen’in istifaen görevinden ayrılması ile boşalan yönetim kurulu üyeliğine Sn. Sezai Akdemir’ in; Sn. Tuğrul Gökçen’in istifaen görevinden ayrılması ile boşalan yönetim kurulu üyeliğine Sn. Metin Kiriş’ in, TTK’ nun 363. maddesi uyarınca yapılacak ilk genel kurulun onayına sunulmak üzere Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmasına karar verilmiştir. Şirketimizi Yönetim Kurulu Başkanı Mad Yazılım ve Teknoloji Yatırımları Anonim Şirketi (Temsilen Mustafa Bahçuvan), Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn. Erdoğan Hakan Çelik veya Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Sezai Akdemir’den herhangi ikisinin müşterek imzaları ile en geniş şekilde temsil ve ilzam etmelerine karar verilmiştir.


Ayrıca %100 bağlı ortaklığımız Compello Bilgi Teknolojisi Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin 24.01.2022 tarihli ve 2022/03 sayılı kararı ile yönetim kurulu üyelerinden Sn. Neval Önen’in  istifaen görevinden ayrılması ile boşalan yönetim kurulu üyeliğine  yerine Sn. Sezai Akdemir’in atanmasına karar verilmiştir. Compello Bilgi Teknolojisi Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’ yi Yönetim Kurulu Başkanı Smartiks Yazılım Anonim Şirketi (Temsilen Mustafa Bahçuvan), Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn. Erdoğan Hakan Çelik veya Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Sezai Akdemir’den herhangi ikisinin müşterek imzaları ile en geniş şekilde temsil ve ilzam etmelerine karar verilmiştir.

Smartiks Yazılım hakkında

Smartiks Yazılım AŞ Türkiye merkezli bir yazılım şirketidir. Altı kategoriye ayrılmış çeşitli çözümler sunmaktadır: Oracle İnsan Kaynakları, Oracle Siber CRM, Oracle Müşteri Deneyimi, IoT ve SmartXpreience. Oracle İnsan Kaynakları, İK yönetimi için bulut tabanlı bir çözüm sunar. Oracle Siebel CRM, satış ve pazarlama departmanları için çözümler sunar. Oracle Müşteri Deneyimi, müşteri desteği ile ilgili farklı ürünler içerir. Kurumsal Yazılım Geliştirme, işletmelere özelleştirilebilir çözümlerin geliştirilmesinde yardımcı olur. IoT, IoT varlıklarının yönetimi için bulut tabanlı bir uygulama sağlar. SmartXperience, e-ticaret ve veri analitiği dahil olmak üzere işletme yönetimi için çözümler sunar. Şirket Sağlık, Sigorta, Bankacılık ve Finans, Perakende, Otomotiv, Kamu ve Telekom alanında faaliyet göstermektedir.

+smartiks’te

Bizi sosyal medyada takip ederek özel haberlerimize ilk siz ulaşabilirsiniz;

  • smart

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP